.

.

New
18 Işıkları Modern Kristal kolye ışık avize Sputnik Avize Çağdaş krom Dalları avizeler tavan ışık fikstür Yemek odası yatak odası oturma odası için G9 ampuller (kadmiyum)

18 Işıkları Modern Kristal kolye ışık avize Sputnik Avize Çağdaş krom Dalları avizeler tavan ışık fikstür Yemek odası yatak odası oturma

₺ 1109.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Özel Tasarım】 Özel tasarım kristal top ile ağaç dalı gibi görünüyor, modern kısa ve savurgan yaşamın mükemmel birleşimidir.Çarpıcı büyüleyici görünüm çok fazla modern his katıyor, çoğu iç tasarımcının lehine oluyor. 【Yüksek Kaliteli Malzeme】 3.94 inç K9 kristal top abajur+özel krom metal kaplama.Paket 3 farklı askı çubuğu (5.91,11.81 ve 17.72 inç) ile birlikte gelir,müşteri çubuğu evin yüksekliğine göre kurabilir.Ampul tutucu G9 içindir, ampul dahil değildir. 【Kurulum】 Avize ayrı parçalar halinde gelir, temel montaja ihtiyaç duyar.Profesyonellerin yüklemelerini öneririz.Parselde talimatlarımız var, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen servisle iletişime geçin. 【Uygulama】 Avize Aydınlatması 10 ~ 15 metrekarelik alan için uygundur, yemek odası, mutfak, oturma odası,otel , kafe bar, restoran vb.Alanlarda kullanılabilir. 【Müşteri Hizmetleri】 avizeyi dikkatlice paketleyip kontrol ediyoruz.Herhangi bir kusurlu ürün alırsanız veya kurulum sorunlarıyla karşılaşırsanız, lütfen önce bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.Renk : Kadmiyum / Boyut : 18 ışık.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir