.

.

New
Microblading Kalem Kalıcı Makyaj için + İğneli İki Taraflı Manuel Dövme Kaş Kalemi / Dayanıklı Paslanmaz Çelik Kalem, Kilit Pimi Teknolojisine Sahip Hafif Tasarım (Altın)

Microblading Kalem Kalıcı Makyaj için + İğneli İki Taraflı Manuel Dövme Kaş Kalemi / Dayanıklı Paslanmaz Çelik Kalem, Kilit Pimi Teknolojisine

₺ 25.41

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Süper değer paketleme】 Microblading Kalem 20 Needles + 3 Disposable ile İki Taraflı Manuel Dövme Kaş Kalemi Material Malzeme : Bakır alaşımı.BOYUT : 13cm x 6mm.Ağırlık : 20g. Locking【Bakır alaşımlı dövme kalemi】Kilitleme pimi teknolojisi, uzunluk, boyut ve ağırlık tasarımı hafiftir, tutması ve rahatça kullanması kolaydır, her türlü bıçağı kilitlemek için uygundur. ◆ 【Kilit pimi cihazı】 Kilit pimi çok sıkıysa, lütfen kilidi serbest bırakın.Kilit pimini biraz çatallayın bit.It bıçağı kilitlemek ve daha iyi kullanmak daha kolaydır.Bıçağın özel olarak tasarlanmış iğne ağzını tutun, sıkın ve iğneyi sıkıca tutun. tattoo【Kalıcı makyaj araçları】 Dövme tasarımcıları ve dövme ve kaş öğrenmekle ilgilenen insanlar için mükemmel makyaj aracı. 【Çok fonksiyonlu Kalıcı Makyaj Kalemi】Vücut cilt nakış Microblading Kalemleri, Kaşlar, Dudak kalemi, Tam dudak rengi, yara izi kamuflaj rekonstrüksiyonu ve dövme.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir