.

.

New
GXFWJD Çift Ayarı Geri Destek Brace Alt Lomber Kemer ile Ayrılabilir Metal Bahar Şeritler için Ağrı kesici ve Yaralanma Önleme (Renk: Kadın, Boyutu: XL)

GXFWJD Çift Ayarı Geri Destek Brace Alt Lomber Kemer ile Ayrılabilir Metal Bahar Şeritler için Ağrı kesici ve Yaralanma Önleme (Renk:

₺ 289.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Kavisli Alüminyum Şeritler Uzun Ömürlü Destek Sağlar : Bele uyan ve belini güçlü bir şekilde destekleyen dört çelik plaka.Bilimsel olarak bel omurganıza iyi bakın.Iyi esneklik, sınırsız bükme hareketi, esnek destek, belinizi koruyun.Ağrı kesici ve Yaralanma Önleme : Bel desteği kayışları, sırt desteğine ihtiyaç duyan, bel ağrısını azaltan ve yaralanmaları önleyen ve uzun saatler çalışanlar için idealdir.Üç Değiştirilebilir Ped : 01 mıknatıs, bele belli bir süre ısı uygulayarak belin belirgin hissetmesini sağlar. 02 Örgü cep conta, nefes ve ter geçirmez. 03 Sıcak peluş pedler, soğuğa eğilimli kişilerin belini koruyabilir.Nefes alabilen, Rahat ve Boğucu Değil : büyük örgü ön ve arka nefes alabilir ve boğucu değildir.File örgü elastik çapraz kemer tasarımı, denge bel basıncı, uygun bel.Arka Bandaj Çok hafiftir : ofis işleri, seyahat, sürüş, uyku ve egzersiz için kullanılabilir.Sadece spor için, tıbbi destek için değil.Etkili ve doğal olarak çalışır!1. Boş zaman aktiviteleri sırasında alt sırtınızı koruyun2. İşyerinde ağır nesneleri kaldırırken veya taşırken yardımcı olur3. Mevcut yaralanmalardan kurtulmaya yardımcı olma4. Duruşunuzu geliştirin ve omurganızı uzatın5. Günlük işlerde desteği güçlendirin6. Sırt ağrısını hafifletirmalzeme : neopren + polyester + naylo Nrenk : siyahboyutu : M, L, XL,2xlmiktar : 1 adetpaket içeriği : 1x sırt desteği kemeriönlemler : 1. Hamile kadınlar, çocuklar ve ciddi kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları olan ve kanama veya kanama eğilimi olanlar yasaktır.2. Yüksek ateş, sıcaklık hissi bozukluğu ve aşınan kısımda cilt hasarı yasaktır.3. Vücutlarında kalp pili veya metal stent gibi elektronik cihazlar bulunanlar yasaktır.Alerjisi olanlar için dikkatli kullanın.4. Akut yumuşak doku yaralanması için lütfen 24 saat sonra kullanın.5. Uzun süre su ile yıkamak kesinlikle gizlidir.Çamaşır tozu, çamaşır suyu veya sabunla yıkamayın.6. Mıknatıslanmayı önlemek için manyetik ürünleri minerallerle temas ettirmeyin.Bakım1. Yıkama suyunun sıcaklığı 40c'nin altındadır, bu nedenle yumuşak, haşlanmayan ve klor içermeyen ağartmadır.2. Yüksek sıcaklıkta pişirmeyin.3. Temizleme süresi çok uzun olmamalıdır.Temiz su veya biraz deterjanla hafifçe silin (15 dakika içinde yıkayın).4. Işıktan uzak durun.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir