.

.

New
V34 Renk Düzeltici, Diş Beyazlatma Hassas Dişler Diş Macunu, Diş Temizleme Diş Macunu Diş Beyazlatma Emaye Bakımı Diş Macunu Lekeleri, Fırçalarken Dişleri Beyazlatır (Diş Beyazlatma)

V34 Renk Düzeltici, Diş Beyazlatma Hassas Dişler Diş Macunu, Diş Temizleme Diş Macunu Diş Beyazlatma Emaye Bakımı Diş Macunu Lekeleri,

₺ 14.88

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

COLOUR【V34 RENK DÜZELTİCİ】 : V34 diş macunu, sorbitol, ksilitol, gliserin ve çok güvenli olan diğer bileşenleri içerir, güvenle kullanılabilir. CLEANSING【DİŞ TEMİZLEME DİŞ MACUNU】 : Dişlerin yüzeyindeki pigmentasyonu parçalamaya, pigmentasyonu engellemeye, sarı diş lekelerini azaltmaya, dişlerinizi artık sarı dişler haline getirmeye yardımcı olun. CLEANING【DERİN TEMİZLİK】 : Bu V34 renk düzeltici diş macunu, emaye çatlaklarına nüfuz edebilir ve yiyecek parçacıklarını ve orada gömülü derin lekeleri çıkarabilir. WHITE【BEYAZ, PARLAK bir GÜLÜMSEME】 : Dişlerin daha beyaz olmasına ve gülümsemenizi daha güzel hale getirmesine etkili bir şekilde yardımcı olun.Beyaz dişler için tazelemek nefes ve ağız kokusu, bakım. EFFECTIVE【DOĞAL ve ETKİLİ】 : Bu Yoğun Leke Çıkarma Beyazlatıcı Diş Macunu, zararlı aşındırıcılar ve kimyasallarla normal beyazlatıcı diş macununun aksine, ksilitolün güçlü temizleme gücünden yararlanarak en etkili doğal leke çıkarıcıdır.Şartname : 100% marka yeni ve yüksek kaliteli!Malzeme : Sorbitol, ksilitol, Gliserin, Nhap Net içerik : 30ml Özellikler : 1. 6. diş beyazlatmak ve gülümseme daha güzel yapmak. 2. Çok güvenli ve güvenle kullanılabilen sorbitol, ksilitol, gliserin ve diğer bileşenleri içerir. 3. Daha parlak ve daha beyaz gülüşünü göstermenin zamanı geldi. 4. Hassas dişleri iyileştirin, diş minesini iyileştirin, diş hassasiyetini tedavi edin ve her türlü buz veya sıcak şeyin tadını özgürce çıkarmanıza izin verin.Notlar : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-2 cm hataya izin verin, lütfen sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun. 2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Paket içerir : 1/2 pcs x V34 Renk Düzeltici Diş Beyazlatma Hassas Diş Diş Macunu.

Ürün parametreleri

100% brand new and high quality! :
Material:
Sorbitol, xylitol, Glycerin, Nhap
Net content:
30ml
Features:
1. Effectively whiten teeth and make your smile more beautiful. :
2. It contains sorbitol, xylitol, glycerin and other ingredients, which is very safe and can be used with confidence. :
3. It's time to show your brighter and whiter smile. :
4. Improve sensitive teeth, improve tooth enamel, treat tooth sensitivity, and let you freely enjoy all kinds of ice or hot things. :
Notes:
1. Due to manual measurement, please allow an error of 1-2cm, please make sure you don't mind before placing an order. :
2. Due to the difference of different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. :
Package includes:
1/2pcs x V34 Color Corrector Tooth Whitening Sensitive Teeth Toothpaste :
Yeni Kız

Sen de olabilir