.

.

New
SURPHY Kare Silikon Kılıf iPhone 11 ile Uyumlu Kılıf 6.1 inç, Kare Kenarlı Sıvı Silikon Telefon Kılıfı (Her Lens için Bireysel Koruma) iPhone 11 için (Bulut Mavisi)

SURPHY Kare Silikon Kılıf iPhone 11 ile Uyumlu Kılıf 6.1 inç, Kare Kenarlı Sıvı Silikon Telefon Kılıfı (Her Lens için Bireysel Koruma)

₺ 47.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Kare Düz Kenarlı Tasarım】 i Phone 11 kılıfı için kare kenarlı tasarım,i Phone 12 çerçevesinin klasik tasarımına benzer.Düz kenar detayları aerodinamik fiziksel deneyim sağlar. 【Kamera Korumalı Telefon Kılıfı】 : Telefonunuzun her Lensi için koruma sağlar 11, 1mm dudak dış tasarımı, kameradan biraz daha yüksek. 【i Phone 11 için Sıvı Silikon Kılıf】 Compatible i Phone 11 telefon kılıfı ile uyumlu, premium sıvı silikondan yapılmış, parmak izi önleyici, yumuşak ve ipeksi bir his, kavraması rahat. 【i Phone 11 için İnce Kılıf】 ◆ Cep telefonunun ısı dağılımına elverişli hafif silikon telefon kılıfı.SURPHY, i Phone 11 kılıfları 6.1 inç için özel olarak tasarlanmıştır (2019'da piyasaya sürülmüştür ).Kablosuz Şarj Desteği.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir