.

.

New
Simicoo Samsung A52S A52 5G Cüzdan kılıf PU Deri Flip case ile 3 Kart Yuvaları Tutucu Kickstand Samsung Samsung A52S A52 Cüzdan Güçlü Manyetik Tam Kapak Darbeye Vaka (Kahve, A52)

Simicoo Samsung A52S A52 5G Cüzdan kılıf PU Deri Flip case ile 3 Kart Yuvaları Tutucu Kickstand Samsung Samsung A52S A52 Cüzdan Güçlü

₺ 26.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1. Samsung A52 2020 Modelinizi Ve Samsung A52 S 2021 Modelinizi Koruyun.Bu telefon kılıfı sadece Amerika Birleşik Devletleri sürümü için uygundur).Cüzdan kılıfları hareket halindeyken yaşam için mükemmeldir.Zahmetsizce şık ve koruyucu. 2. Kapitone vintage tarzı sıkıntılı deri ve yumuşak silikon kılıftan yapılmış olan bu kılıf, deri dış kılıfına takılan silikon koruyucu bir kılıf ile birlikte gelir. 3. Tek parça folio telefon kılıfı bir kitap gibi açılır ve düşmelere ve çizilmelere karşı iki kat üstün koruma ve ek ekran gizliliği sağlar.Dahili stand, eller serbest görüntüleme deneyimi sağlar. 4. Telefonunuzu güvende tutmak için güçlü bir mıknatıs kılıfı ile tasarlanmıştır, ancak kapağı her zaman sıkıca kapalı tutar. 5.Telefonunuz bir tarafta koruyucu bir kasaya yerleştirilebilirken, diğer tarafta 2 kredi kartı ve fiş biletleri veya makbuzlar için bir nakit cep ekleme seçeneğiniz vardır.Cüzdanınızın temellerini düzenli tutun. 1. Samsung A52 2020 Modelinizi ve Samsung A52 S 2021 Modelinizi koruyun.Cüzdan kılıfları hareket halindeyken yaşam için mükemmeldir.Zahmetsizce şık ve koruyucu. 2. Kapitone vintage tarzı sıkıntılı deri ve yumuşak silikon kılıftan yapılmış olan bu kılıf, deri dış kılıfına takılan silikon koruyucu bir kılıf ile birlikte gelir. 3. Tek parça folio telefon kılıfı bir kitap gibi açılır ve düşmelere ve çizilmelere karşı iki kat üstün koruma ve ek ekran gizliliği sağlar.Dahili stand, eller serbest görüntüleme deneyimi sağlar. 4. Telefonunuzu güvende tutmak için güçlü bir mıknatıs kılıfı ile tasarlanmıştır, ancak kapağı her zaman sıkıca kapalı tutar. 5.Telefonunuz bir tarafta koruyucu bir kasaya yerleştirilebilirken, diğer tarafta 2 kredi kartı ve fiş biletleri veya makbuzlar için bir nakit cep ekleme seçeneğiniz vardır.Cüzdanınızın temellerini düzenli tutun.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir