.

.

New
Özel biçimlendirme ve Standart SD Acapter ile Spice Mobile M-5500 Transformer Akıllı Telefon için profesyonel Kingston 4GB microSDHC Kart. (4. sınıf)

Özel biçimlendirme ve Standart SD Acapter ile Spice Mobile M-5500 Transformer Akıllı Telefon için profesyonel Kingston 4GB microSDHC

₺ 39.18

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Bu, Kingston tarafından tam uyumluluk için Spice Mobile M-5500 Transformatörünüze uyacak şekilde tasarlanmıştır!.Artık içerik koleksiyonlarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla daha büyük kapasitelerde hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.Kingston'un çıkarılabilir depolama çözümü, genişleme yuvalarına sahip cep telefonları için odaklanmış ve özel olarak tasarlanmıştır.Bu ultra küçük boyutlu kartlar, daha yüksek kapasitede bile daha uzun pil ömrü sağlamak için el cihazınızdan çok az güç tüketir.Artık bilgileri diğer telefonlar, bilgisayarlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer Güvenli Dijital medya aygıtları arasında anında taşıyabilirsiniz.Özel biçimlendirme ve Standart SD Adaptörlü Spice Mobile M-5500 Transformer Akıllı Telefon için profesyonel Kingston 4 GB micro SDHC Kart. (4. sınıf).Doğrudan gerçek üreticiden ve perakende ambalajında!.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir