.

.

New
Crossbody tek kollu çanta Erkekler Kadınlar İçin-Moda Göğüs Omuz Sırt Çantası Rahat sırt çantası Seyahat Yürüyüş Bisiklet İçin (Tavuskuşu Tüyü )

Crossbody tek kollu çanta Erkekler Kadınlar İçin-Moda Göğüs Omuz Sırt Çantası Rahat sırt çantası Seyahat Yürüyüş Bisiklet İçin (Tavuskuşu

₺ 50.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Eşsiz Kalite】 - Bu Askılı Çanta, En Kaliteli Fermuarlar Ve Dayanıklı Kayış İle Dayanıklı, Suya Dayanıklı Polyesterden Yapılmıştır Clip.It dışarıda Yürüyüş Yaparken Veya Bisiklet Sürerken Taşımak İçin Çok Hafif,Omuz Askısı Yerleşik Dolgu, Nefes Alabilen Kayış, Bir Çanta Bile Giydiğinizi Unutmanızı Sağlar. 【Convenient & Lightweigh】 -15.3 X9. 8 X3. 9 İnç (L X W X H).Kullanılmadığı Zaman, Bu Sırt Çantası Cömertçe Boyutlandırılmış Bir Boyuta Küçülür Hamburger.So Seyahat İçin Ekstra Bir Çanta Olarak Varış Noktalarında Kullanmak Üzere Bavulunuza Kolayca Paketleyebilirsiniz. 【Adjustable Strap】 - Omuz Askısı Ayarlamak İçin Yeterince Uzun Olduğunu, Fit İçin Petite Artı Boyutu.Bu Sırt Çantasıyla İlgili Özel Olan Şey, Kayışların Yan Yana Geçmesidir.Bu Sana Sık Sık Olur Mu?Sırt Çantaları, Ağır Eşyaları Uzun Süre Taşıdığınızda Her İki Omuzu Da Ağrıtabilir.Ancak Bu Bir Omuz Çantası İle Rahatlama İçin Diğer Omuza Geçebilirsiniz. 【Makul Tasarım】 - Bu Göğüs Çantası Hafif, Dayanıklı, Suya Dayanıklı Malzemeden, İyi Kırışıklık Direncinden, Sağlam Ve Dayanıklıdır.Yüksek Depolama Kapasitesi, İpad, Kitap, Giysi, Kamera Vb.Gibi Birçok Öğeyi Tutabilir.Arkadaki Hırsızlık Önleyici Fermuarlı Cep, Küçük Değerli Eşyaları, Cep Telefonunu, Kulaklıkları, Küçük Cüzdanı Vb. Tutabilir.Şemsiye Veya Kupa Vb. İçin Yan Yama Cebi Olan Göğüs Cebi.İç Kısımda Çantayı Saklamak İçin Kullanılabilecek Fermuarlı Bir Organizatör Cebi Ve Ayrıca A. 【Çok Yönlü Hediye : 】 - Bu Askılı Sırt Çantası, Tüm Ekipmanlarınızı Taşımak Ve Düzenlemek İçin Son Derece Rahat Ve Kullanışlı Hale Getirir.Yıldönümü, Düğün Töreni, Doğum Günü Partisi,Anneler Günü,Şükran Günü,Noel Veya Hediye Bırakmak İçin Güzel Bir Hediye Fikri Yapmak.Alıcı Ürün İle Herhangi Bir Sorun Karşılamak, İleri İleti Ur İsteyen Varsa!.Neden Sling Çantamızı Seçmelisiniz?Çok Fonksiyonlu Depolama Alanı, Güç Kablosunu, Fareyi, Kitapları, Kağıtları Vb. Saklamak İçin Fonksiyonel Ceplere Sahip Aksesuar Bölmesi.Messenger Yürüyüş, Avcılık, Balıkçılık, Kamp İçin Çanta / Omuz Çantası / Sırt Çantası Şey Yapıyor / Günlük Sırt Çantasından Tutun / / Askı Çanta Göğüs Çanta / Seyahat Çantası / Çalışan Ya Da İş Çantası, Takım Olarak Kullanılan, Seyahat, Plaj, Koşu, Tırmanma, Yürüyüş, Alışveriş, Yürüyüş Olabilir, Spor Salonu, Okul Gezileri, Yüzme, Bisiklet, Motosiklet, İş, Ofis, Hafif Bir Deterjan Ve Temiz Su Yok, Çamaşır Suyu İle Yıkayın Business Tips.Uyumluluk : 1.Daha Büyük Fermuarlı Bölme, İ-Pad, Kitaplar, Giysiler, Kameralar, Kindles Veya Diğer 6-11 İnç Tabletler Vb.İle Uyumludur. 2.Çantanın Alt Kısmında İki Kulak Tokası Vardır, Alışkanlığınıza Göre Sol Omuz Veya Sağ Omuzu Seçebilirsiniz3.Altta İki Toka Ve Kayış Üzerinde Bir Örgü Cep Vardır, Omuz Askısı 60-115 Cm Arasında Ayarlanabilir.4.Toka Kapatma, Yürürken Veya Dışarıda Seyahat Ederken Havlu Veya Kıyafet Asabilir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir