.

.

New
Fodattm 2 PCS Emniyet Taşınabilir Ev Burun Piercing Tabancası Tek Kullanımlık Burun çivi tabancası Kiti Aracı Öz Burun Piercing Tabancası Hiçbir Ağrı Burun Piercing Tabancası için Kadın Erkek (Gümüş-Beyaz rhinestone)

Fodattm 2 PCS Emniyet Taşınabilir Ev Burun Piercing Tabancası Tek Kullanımlık Burun çivi tabancası Kiti Aracı Öz Burun Piercing Tabancası

₺ 25.71

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Paket : 2 adet, Her birim birleştirir bir burun piercing tabancası ile bir dahili burun damızlık.burun saplaması toplam uzunluğu : 11mm, çap : 0.8 mm, elmas taklidi : 2mm.Burun delici tabanca tek kullanımlık olduğundan, tekrar kullanılmadan güvenle delinebilir.Bu kendinden burun delici tabanca hem ilk kez kullananlar hem de profesyoneller için kullanılabilir.Kolay kullanım için mekanik olarak tasarlanmıştır.Burun piercingini kendin bile yapabilirsin!Zımba kullanmak kadar kolay.Sadece hızlı ve sıkıca bastırın.Her burun delme tabancası ayrı ayrı paketlenmiştir.Ambalaj içerir : 2 x Burun Piercing Tabancası 2 x Burun Çıtçıt Kullanım adımları : Adım 1. Delici pozisyonu bir alkol pedi ile silin.2. adım.Su bazlı bir işaretleyici ile burun üzerinde bir işaret yapın.3. adım.Burun delici tabancayı burun üzerindeki işarete tutun.Adım 4.Burun delici tabancaya bastırın, başarıyla tamamlandı ve dikey olarak çıkarıldı.Burun Bakımı Sonrası : 1. Burnunuzu taktıktan sonraki 48 saat içinde burun tırnaklarına parmaklarınızla dokunmaktan kaçının, su veya kozmetik ile temastan kaçının. 2. 48 saat sonra, burun saplamalarını hafifçe döndürmek için parmaklarınızı kullanın. 3. Lütfen burun piercinginden sonraki 6 hafta içinde burnunuzu günlük olarak alkollü bezlerle sterilize edin. 4. Burun saplamalarını en az 6 hafta tutun. 5. 6 hafta sonra diğer burun saplamaları değiştirilebilir, lütfen çok ağır burun saplamaları kullanmamaya başlayın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir