.

.

New
X-DREE M4. 2x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 60 adet(M4. 2x13mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo de Impulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo 60 adet

X-DREE M4. 2x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 60 adet(M4. 2x13mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo

₺ 38.34

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.(Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.(Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.M4. 2x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 60pcs1.Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.2.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.3.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.4.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.5.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.M4 Y Type Head Stil : Gömme/Düz Head Total Uzunluğu : 13 mm / 0,5-inch Thread Çapı : Gümüş Tone Material : 304 Paslanmaz Steel Weight : 74g Drive Tipi : Y Tipi Kendini Screw Main Renk Dokunarak özellikler : Ürün Adı : : .(+/- %2)8.4 mm 0,33 / -inch Package İçerik : 60 adet Spanish M4 Vida Açıklama Tapping Y Türü Öz 0.17 x/2-inch Head Çapı : .2x13mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo de İmpulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad 60pcs Seguridad.Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado.Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad.Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.

Ürün parametreleri

Product Name:
Y Type Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
74g
Drive Type:
Y Type
Head Style:
Countersunk/Flat Head
Total Length:
13mm / 0.5-inch
Thread Diameter:
M4.2 / 0.17-inch
Head Diameter:
8.4mm / 0.33-inch
Package Content:
60(+/-2%)pcs x Y Type Self Tapping Screw
Description in Spanish :
M4.2x13mm 304 Acero Inoxidable Y Tipo de Impulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo 60pcs :
Seguridad a prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad. :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales. :
Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria. :
Yeni Kız

Sen de olabilir