.

.

New
OUTLETİSSİMO 17 Boyunda Kedi Tırmalama Direği, Doğal Sisal Kedi Tırmalayıcı, Yaylı Balık,Tüm Kediler için Uygun, Mavi, Orta(M250)

OUTLETİSSİMO 17 Boyunda Kedi Tırmalama Direği, Doğal Sisal Kedi Tırmalayıcı, Yaylı Balık,Tüm Kediler için Uygun, Mavi, Orta(M250)

₺ 83.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Doğal malzeme] Doğal elyaf sisal halat ile sarılmış.Çevre dostu, güvenli ve dayanıklı. [Yaratıcı modelleme],,.Kedinin canlılığını ve coşkusunu harekete geçirmek için tabanın her iki tarafına iki mavi ve beyaz bahar balığı da yerleştirilmiştir. [Mükemmel boyut] 40 × 30×43 cm (15.7x11. 8x17 inç), standart boyut yavru kedi ve büyük kediler için uygundur. Kedi tırmalamasının iki ana nedeni vardır : pençelerin ölü derisini çıkarmak ve ayakları ve pençeleri bükmek.Kaşıma normal ve içgüdüsel bir davranıştır.Xiaoyu kedi tırmalama direkleri sadece kedilerin dikkatini çekmekle kalmaz, aynı zamanda odanın çeşitli yerlerine dekorasyon olarak da yerleştirilebilir.Zararlı halı, mobilya, perde, vb kedi önlemek. [Montajı kolay] Basit iki adımlı montaj ve demontaj.Araçlar da dahil olmak üzere.El yapımı güvenilirlik ve istikrar sağlar.Devrilmekten ve titremekten kaçının.Bu serin bir balık şekilli kedi tırmanma çerçevesi!Bu sisal kazıma sütunu, oyun süresinin gücüne dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve sabit süpürgelik, küçük balıklarınızın ve yavru kedinizin gün boyunca tam destek altında gerilmesini, pençelenmesini, çizilmesini ve tırmanmasını sağlar.Mavi kedi tırmanma çerçevesi, kedilerin burunlarını ovması için çok uygun ve güvenlidir.Bu ilginç mavi balık şekli, evinize güzel bir tasarım öğesi katıyor ve sizi ocean.It montajı çok kolaydır.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir