.

.

New
YEAVS 6 Paket Depolama Ayakkabı Kutusu Istiflenebilir, Kalınlaşmış Şeffaf Plastik Ayakkabı Kapları, Kapaklı Sneaker Organizatör Kovaları (Pembe)

YEAVS 6 Paket Depolama Ayakkabı Kutusu Istiflenebilir, Kalınlaşmış Şeffaf Plastik Ayakkabı Kapları, Kapaklı Sneaker Organizatör Kovaları

₺ 86.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

İdeal Ayakkabı Organizatörü : Bu ayakkabı kutusu, onları yeni ve düzenli tutan farklı ayakkabı türleriniz için iyi bir saklama alanı sağlar.Kadın ayakkabıları, erkek ayakkabıları, spor ayakkabıları, yüksek topuklu ayakkabılar, terlikler hakkında, ABD erkek boyutu 10'dan büyük olmayan çoğu ayakkabı için uygundur. Basit kilitleme tasarımı, ayakkabı raflarının istiflenmesini stabilize etmek için her kutuyu birbirine bağlayabilir.Kullanıcı Dostu Tasarım : Her ayakkabı kabının kaldırılmasını kolaylaştıran bir kolu vardır.Yukarıdaki şeffaf kapak, ayakkabılarınızın cazibesini sergilemeye yardımcı olur.Etrafındaki havalandırma delikleri, ayakkabılarınızın toz ve kiri önlerken kokuların birikmesini önlemesini sağlar.Bu ayakkabı kutuları istiflenebilir ve taşıması ve saklanması kolaydır.Malzeme : Güvenli, çevre dostu ve toksik olmayan PP plastikten yapılmış, yüzey pürüzsüz ve rahat, aşınmaya dayanıklı ve yaşlanma karşıtıdır.Sıradan plastik katlanabilir ayakkabı kutuları ile karşılaştırıldığında, daha kalın tasarım yük taşıma ve güvenilirliğini artırır.Paket İçeriği ve Boyut : 6 ayakkabı saklama kutusu, her biri monte edildikten sonra 14.8"Lx 4.9"H x 8.8"W ölçer ve 0.69 lbs ağırlığındadır.Garanti : Tüm ürünler fabrikadan ayrılmadan önce dikkatlice kontrol edilir, nakliye belirsizliği nedeniyle, aldığınız ayakkabı organizatörü kutusu arızalıysa veya bu üründen memnun değilseniz, iade veya değişim hizmeti vermeye hazırız.Sadece bize ulaşın ve sizin endişelerinizi Adres olmaktan mutluluk duyarız. ● Adı : Ayakkabı saklama kutusu. ● Malzeme : PP plastik. ● Fonksiyon : Ayakkabı, spor ayakkabı, yüksek topuklu ayakkabı vb.Saklayın. ● Ürün Boyutu : 14.8"Lx 4.9"H x 8.8"W. ● Ağırlık : her biri 0.69 lbs.

Ürün parametreleri

● Name:
Shoe storage box ● Material
Yeni Kız

Sen de olabilir