.

.

New
Noel Tırnak Çıkartmalar Çıkartmaları, 3D Altın Kar Tanesi Tırnak Çıkartmalar Tırnak Sanat için, Noel Baba Kardan Adam Mektuplar Hatları Tasarım Kendinden Yapışkanlı Çıkartmalar Jel Lehçe Manikür Dekorasyon Aksesuarları (Altın)

Noel Tırnak Çıkartmalar Çıkartmaları, 3D Altın Kar Tanesi Tırnak Çıkartmalar Tırnak Sanat için, Noel Baba Kardan Adam Mektuplar Hatları

₺ 23.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Paket içeriği : 9 yaprak Noel çivi sanat çıkartmaları alacaksınız.Her tırnak çıkartması, çeşitli tırnak sanatlarını tasarlamanıza izin veren farklı bir tarza sahiptir.Noel Tırnak Sanat Tasarımı : Tırnak sanat çıkartmaları, kar taneleri, Noel Baba, kardan adam, geyik vb.Gibi birçok Noel deseni içerir.Altın tasarım tırnaklarınızı daha çekici hale getirebilir.Güvenli Malzeme : Tırnak çıkartmalarımız yüksek kaliteli malzemeden, cilt dostu ve çevre dostu, toksin içermeyen, tırnak sanat çıkartmaları hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli bir şekilde kullanmak için güvenlidir.Kullanımı kolay : Tırnak çıkartmaları kendinden yapışkanlı bir tasarıma sahiptir, uygun bir desen seçin, hafifçe almak ve üzerine basmak için doğrudan cımbız kullanın. nail.In deseni daha parlak hale getirmek ve düşmesi kolay olmamak için yüzeye bir üst kat uygulayabilirsiniz.Güven ile satın : herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz cevap ve en kısa sürede sorunları çözmek.Öğe hasar görmüşse veya ciddi kalite sorunları varsa, %100 para iade garantisi.1 Adedi : 9 Yaprak Tırnak Sanat Çıkartmaları Boyutu : 10*7.5 cm Türü : 3 D Yapışkanlı Tırnak Etiket Desen : Noel Baba/Kar/Ağaç/Hediye/Star/Ele/Kardan adam Renk : Lazer Holografik Altın Beyaz kullanma : 9 Sayfa Yılbaşı Tırnak Çıkartmalar 3 D Glitter Altın Beyaz Kış Tasarım Noel Baba Elk Xmas Polonya Manikür Çıkartmalar Çıkartmalar Belirtimi açıklama : : . Etiketin bir kısmını al. 2.Bir baz jel uygulayın ve tamamen kurumasını bekleyin. 3. Beğendiğiniz bir temel renk seçin ve tırnaklarınıza uygulayın, ardından %90 kuruyana kadar bekleyin. 4. Kullanım cımbız yavaşça çivi üzerine hazırlanan sticker yere kaldırıp tuşuna basın. 6. Mükemmel bir etki için üst kat uygulayın.NOT : Çıkartmaları hassas cilde uygulamayın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir