.

.

New
Uzun Saplı Ayak Tırnak Makası (22 inç) Artrit, Aşırı Kilolu, Kalın Tırnaklar, Engelliler ve Yaşlılar için Genişletilmiş Ayak Tırnak Düzeltici. ABD'de Üretilen, Kolay Ulaşılabilen Saplı ve Geniş Çeneli Tırnak Makası Olan bir alet

Uzun Saplı Ayak Tırnak Makası (22 inç) Artrit, Aşırı Kilolu, Kalın Tırnaklar, Engelliler ve Yaşlılar için Genişletilmiş Ayak Tırnak Düzeltici.

₺ 134.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

En kalın ayak tırnaklarını kesmek için 4 mm genişliğinde çeneli kolay Ulaşılabilen Ayak Tırnağı Makası. [ESNEK tasarım] : Yaşlılar, yetişkinler, engelliler, artrit, hareketsizlik ve sol el, sağ el veya her iki el ile çalıştırılabilir. [FONKSİYON] : Kolay Erişilebilen Ayak Tırnağı Makası, sınırlı esnekliğe sahip kişilerin kendi ayak tırnaklarını kolayca kesmelerini sağlar. [KULLANIMI KOLAY] : Ayak tırnaklarını kapatmak ve kesmek için pistonu aşağı doğru bastırın. 15.5" uzun sap ile kalın ayak tırnaklarına ulaşmak için harika. - Kesme makinesi, kalın ayak tırnaklarını kesmek için çok geniş bir 4 mm'ye kadar açılır .Köpük tutamağını tutamağın üzerinde tutarak dengeleyin. [MALZEME] : Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik Makaslar, CPVC Boru. 22 " Uzun saplı ayak tırnağı makası, kalın tırnaklar için, yaşlılar, yetişkinler, engelliler için, en kalın ayak tırnaklarını kesmek için 4mm geniş çeneli, uzatılmış ayak tırnağı makası, kullanımı kolay ayak tırnağı makası.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir