.

.

New
FAFAN Elastik Naylon Bileklik, Garmin Fenix 5 için İzle 22mm Bantları Tuval Hafif Bileklik 225mm Spor ve Sağlık Tracker için Kadın Erkek (Mavi, 225mm)

FAFAN Elastik Naylon Bileklik, Garmin Fenix 5 için İzle 22mm Bantları Tuval Hafif Bileklik 225mm Spor ve Sağlık Tracker için Kadın Erkek

₺ 157.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Compatibility Uyumluluk Garm-Garmin Fenix 5 İçin İzle 22mm.It garmin Fenix 5 İzle 22mm İzle için mükemmel bir maç. (İpuçları : sadece bant, saat dahil değildir). Grade Yüksek Dereceli ve Yumuşak Elastik Naylon Malzeme watch-Saat bandı, herkesin bilek boyutuna mümkün olduğunca uymasını sağlayan elastik esnek ve mükemmel naylondan yapılmıştır.Dayanıklı dokuma kumaş, günlük yaşamda ve açık hava sporları aktivitesinde de en iyi arkadaştır. Breath Nefes Alabilen ve Rahat band - Bu bant yumuşak, hafif, cilt dostu, yıkanabilir ve nefes alabilir, bu da keyifli bir kullanım deneyimine yol açar.Mutiple renkleri ile, kıyafetleriniz ve Galaxy Watch 46mm akıllı saatiniz için çeşitli durumlarda birçok övgü getirecektir. ✔ Hafif ve Ayarlanabilir Güvenli Toka ✔ - Esnek naylon ve ayarlanabilir paslanmaz çelik toka, bandın ilk bileği 225mm uzatmasını sağlar.Toka ayrıca kayışın uzunluğunu değiştirmesini kolaylaştırır.Bu bant, her iki ucunda da dayanıklı tokalara sahiptir, Lüks spor izci saatinize güvenli ve hassas bir şekilde kilitlenir. -Garmin Fenix 5 Watch 22mm Fitness Tracker için 1 x Premium Elastik Bant.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir