.

.

New
Kocuos iPhone 11 Kılıf Anti-Scratch & Parmak İzi & Mikrofiber Astar Şok Emme Jel Kauçuk Tam Vücut Koruma Sıvı Silikon Kılıf iPhone 11 6.1 inç (Siyah)

Kocuos iPhone 11 Kılıf Anti-Scratch & Parmak İzi & Mikrofiber Astar Şok Emme Jel Kauçuk Tam Vücut Koruma Sıvı Silikon Kılıf iPhone 11

₺ 23.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Apple i Phone 11 Kılıfı için] Sıvı Silikon Kılıf, tüm düğmeler ve bağlantı noktaları için hassas kesiklerle iphone 11'inize (6.1 inç) mükemmel uyum sağlar.İphone 11 kılıfını çıkarmadan kablosuz şarjı destekleyin, basması kolay ve size harika bir satın alma deneyimi sunar. [Tam Vücut Koruması] Kocuos i Phone 11 Kılıfı, iphone 11'inizi korumak için sıvı silikon dış ve şok emici mikrofiber astara sahiptir. Ekranınızı ve kameranızı tüm çiziklerden korumak için ekranı ve kamerayı düz yüzeyden kaldırmak için yükseltilmiş çerçeveye sahipken. [Duarbility] Sıvı silikon kılıf, 2.3 mm kalınlığa (normal silikon kılıftan 0.5 mm daha kalın) sahiptir, bu da daha fazla dayanıklılık ve sağlamlık sağlar, ancak yine de hafiftir.Yükseltilmiş malzeme ile, bu i Phone 11 kılıfı da çizilmelere karşı daha dayanıklıdır. [Tutması ve Temizlenmesi Kolay] İphone 11 için kılıf, nispeten sürtünmeye sahip, kendinden emin kullanım için ekstra tutuş sağlayan birinci sınıf silikondan üretilmiştir.Silikon kılıflar toz toplama özelliklerine sahiptir.Bu durumda, nemli bir bezle temizlenmesi kolay bir kaplama eklenmiştir. [%100 Memnuniyet Garantisi] Her müşterinin deneyimini önemsiyoruz ve size gönülden hizmet ediyoruz!Herhangi bir nedenle ürünümüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve memnuniyetle değiştirme veya para iadesi sağlayacağız.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir