.

.

New
Göz Bakımı Kalem ve Telefon Tutucu ile 4.5 W masa lambası Hassas Dokunmatik Kontrol Göz Bakımı Masa Lambası Taşınabilir Kompakt Kısılabilir Ofis Okuma Işığı Hafıza Fonksiyonu LED Lamba (Renk: Beyaz)

Göz Bakımı Kalem ve Telefon Tutucu ile 4.5 W masa lambası Hassas Dokunmatik Kontrol Göz Bakımı Masa Lambası Taşınabilir Kompakt Kısılabilir

₺ 164.70

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

♦ ABS'den yapılmış, LED masa Lambası üniforma rahat ve yumuşak oluşturur light.No titreme, baş döndürücü ışık yok, gölge yok, titreyen ışığın ve sert parlamanın neden olduğu göz yorgunluğunu etkili bir şekilde önler. ◆ Lamba kafa uzunluğu : 9 cm(3.5 inç),Lamba vücut uzunluğu : 22 cm(8.6 inç),taban uzunluğu : 10*9 cm(3.9*3.5 inç).360° kol ile lamba tercih ettiğiniz açıya ayarlanabilir. ♦ Kademesiz karartma tasarımı, serbest parlaklık ve açık renk seçimi,çalışma, çalışma, okuma ve rahatlama için ideal ışık seviyeleri sağlar. ♦ Bu çalışma lambalarına dokunmatik Sensör Anahtarı uygulanır, 30 dakika düzenli ışık söner.Hafıza fonksiyonu, bir dahaki sefere açıldığında parlaklık / aydınlatma modunun kalacağı anlamına gelir. ♦ Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize zamanında e-posta ile bildirin ve 24 saat içinde cevap vereceğiz ve çözeceğiz.geldiğiniz için teşekkür ederim.4.5 WVoltage Okuma ve yazma masası lamp Product renk : beyaz,pink CRİ : >80 Ra Switch : Dokunmatik switch Light güç kaynağı : 5 VSize : (ampul kalite güvence ve Müşteri Hizmetleri sağlayabiliriz Olmadan)1 F*masa lambası Paketleme(3.9*3.5 inç)9cm, 10*Lamba kafa uzunluğu : 9cm(3,5 inç) Lamba gövde uzunluğu : 22 cm inç(8.6)taban uzunluk : . ürün malzeme : ABSProduct adı : Herhangi bir kalite sorunu varsa, lütfen satıcı servisimizle iletişime geçin, Konukların tüm kalite sorunlarını çözmelerine yardımcı olacağız.Bu satın alma işleminin mutlak sıfır riski.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir