.

.

New
lın için Uyumlu T300 / 500 Mavi 4 adet Yedek Fırça Başkanları Hiçbir Metal Vakum Diamondclean Sağlık Yumuşak Fırça Kafası Kıl Gidiyor (Renk: 4 adet Mavi)

lın için Uyumlu T300 / 500 Mavi 4 adet Yedek Fırça Başkanları Hiçbir Metal Vakum Diamondclean Sağlık Yumuşak Fırça Kafası Kıl Gidiyor

₺ 79.50

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1.Otomatik Sonik Diş Fırçası için uygundur. 2.ulaşılması zor interdental alanı temizlemek kolaydır. 3.Yuvarlama kılları diş etlerinizi çizmez veya yüzeye zarar vermez. 4.çevre dostu ve sağlıklı. 5.Klasik 0.152 mm kılları benimseyin.Yumuşak kıllar, dişlerinize nazikçe.Uyumlu yedek fırça Head Description : T300/daha iyi bir fırçalama deneyimi sunmak için yüksek kaliteli kıllar Benimseyen 500, bu fırça başı değiştirme özel olarak W İle mini kafa yuvarlama, fırça yakın-diş arası bölgelere ulaşmak zor temiz ve etkili bir şekilde lekeleri çıkarmak alabilir şeklindeki tasarımı ile tasarlanmıştır.Fırça başı 2 - 3 ay kullandıktan sonra değiştirilmesi gereken diş hekimleri tavsiye olarak, düzenli olarak fırça kafası yerine senin için daha iyi olur.Ana özellikler : 1.Otomatik Sonik Diş Fırçası 2 için uygundur.ulaşılması zor interdental alanı temizlemek kolaydır 3.Yuvarlama kılları diş etlerinizi çizmez veya yüzeye zarar vermez 4.çevre dostu ve sağlıklı5.Fırça kafasını diş hekimleri tarafından 2-3 ay boyunca değiştirmeniz önerilir, bir pakette 2 adet fırça kafasını değiştirmek için uygundur. 6.Klasik 0.152 mm kılları benimseyin.Yumuşak kıllar, dişlerinize nazikçe.Indenpently mühürlü ambalaj.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir