.

.

New
WATERGLİDE 300 LED Noel ışıkları, 98.5 FT Noel dize ışık 8 aydınlatma modları, açık kapalı tatil Noel ağacı düğün parti yatak odası süslemeleri için su geçirmez Mini ışıkları takın (Sıcak beyaz)

WATERGLİDE 300 LED Noel ışıkları, 98.5 FT Noel dize ışık 8 aydınlatma modları, açık kapalı tatil Noel ağacı düğün parti yatak odası süslemeleri

₺ 56.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Noel süslemeleri 98.5 ft dize ışıkları] : 300 sıcak beyaz bireysel LED ampuller ile.Her peri dize ışıkları uçtan uca bağlantı vardır, daha geniş bir aralığı aydınlatmak için birlikte 3 sete kadar bağlayabilirsiniz. [8 Aydınlatma Modları] : Bu dekoratif dize ışık seçtiğiniz için 8 aydınlatma modları vardır : kombinasyonu, dalgalar, sıralı, slogs, kovalayan / flaş, yavaş solmaya, twinkle/flaş, ve üzerinde sürekli.Farklı durumlar ve ortamlar için uygundur, modları değiştirmek için doğrudan transformatör üzerindeki düğmeye basın. [29 V Alçak Gerilim Dize ışıkları] : Saatlerce aydınlatıldıktan sonra düşük sıcaklıkta tutun, güvenliği sağlayın ve en üst düzeye çıkarın.Güç açmak için doğrudan takın ve fişini çekin ve off.US standart çıkış, voltaj 110 V.İlk LED ışığına adaptör : 16.5 ft.Toplam uzunluk (ışıklar dize ve lider hattı) : 115ft. [Su geçirmez s Günü, düğün, ev, pencere, banyo, festival, Tatil, gösteriler, restoran, otel, ticari bina, alışveriş merkezi vb.Yüksek parlak ve ışık yoğunluğu, iyi ısı dağılımı, düşük ışık çürümesi ve sizin için romantik bir yaşam yaratın.Not : . 1. Transformatörün IP 44 su geçirmez olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle dışarıda normal kullanımı karşılayabilir, ancak doğrudan su altına koymak için yeterli değildir. 2. Lütfen erkek veya dişi konektörlerin doğru bağlandığından emin olun.Tüm ışığı açamıyorsanız, konektörlerin yanlış bağlanmasından kaynaklanabilir, lütfen bunları ayırın ve tekrar bağlamak için başka bir yönü değiştirin.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir