.

.

New
WANGZE wangzefong Yedek Fırça Başkanları için Fit Xiaomi MiJia T300 ve T500 Diş Fırçası Kafaları Diş Fırçası Baş Kapaklar Karakter ile Gel (Renk :12 Adet Fırça Kafaları)

WANGZE wangzefong Yedek Fırça Başkanları için Fit Xiaomi MiJia T300 ve T500 Diş Fırçası Kafaları Diş Fırçası Baş Kapaklar Karakter ile

₺ 275.40

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1. Sağlıklı ve Güvenlik : Gıda Sınıfı Malzeme, Çoklu Sertifikasyon. 2. Makul Fiyat ile kaliteli.Her fırça kafası 2-3 ay sürecek, diğerlerinden daha iyi;. 3. Xiaomi Mijia Sonic Diş Fırçası için mükemmel Uyumlu. 4. Seçtiğiniz için daha fazla Seçenek : Farklı teklifler ihtiyacınıza çok uygun olacak ve sizi memnun edecektir;.Yedek Diş Fırçası Kafaları için Xiaomi Mijia Sonic Elektrikli Diş Fırçası T300/t500her diş fırçası başı Koruma Kapağı ve Ayrı Ayrı Mühürlü, Sağlıklı Diş Fırçalama ve Hijyenik Depolama için iyi olacaktır..Neden elektrikli diş fırçanız için diş fırçası kafalarımızı seçmelisiniz?1. Sağlıklı ve Güvenlik : Gıda Sınıfı Malzeme, Çoklu Sertifikasyon (CE/Ro HS/FDA / LFGB..);2. Makul Fiyat ile Kaliteli : Her fırça kafası 2-3 ay sürecek, diğerlerinden daha iyi;3. Xiaomi Mijia Sonic Diş Fırçası için mükemmel Uyumlu : T300 ve T500; 4. Seçtiğiniz için daha fazla Seçenek : Farklı teklifler ihtiyacınıza çok uygun olacak ve sizi memnun edecektir;Not : Orijinal olmayan fırça kafası, genel amaçlı fırça kafası.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir