.

.

New
Cadılar bayramı Nail Art Glitter Sequins Etiketler Çıkartmaları Gevreği, Ölü Metal Paillettes Kabak Cadı Örümcek Yarasa 3D Tasarım Cadılar Bayramı Partisi için Tırnak Süslemeleri (Altın)

Cadılar bayramı Nail Art Glitter Sequins Etiketler Çıkartmaları Gevreği, Ölü Metal Paillettes Kabak Cadı Örümcek Yarasa 3D Tasarım Cadılar

₺ 14.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

PAKET : 120 adet Cadılar Bayramı tırnak sanat çıkartmaları pul glitter, 1 kutu ile gel.ÇEŞİTLİ ŞEKİLLER : Cadılar Bayramı temaları tırnak pul pul çoğu tasarım, hayalet, balkabağı, cadı, yarasa, örümcek, taç içerir.KALİTELİ : Cadılar Bayramı Yarasa Kafatası Örümcek Kabak payetler ve metal tırnak dekorları en kaliteli malzemeden yapılmış, kolay uygulanır.Uygun uygulama ile büyüleyici tırnaklarınızı evde alabilirsiniz.Kullanımı ve çıkarılması KOLAY : Bu Cadılar Bayramı tırnak pullarının doğal veya yapay tırnaklara uygulanması ve çıkarılması kolaydır, pul pulları incedir, böylece çoklu manipülasyonlardan ve jel üst katlarından sonra bile tırnakta iyi kalırlar.YAYGIN KULLANIM : 3 D Cadılar Bayramı tasarımları tırnak çıkartması UV jel tırnaklara, akrilik tırnaklara, doğal tırnaklara, tırnak uçlarına, jel cilasına, jel veya akrilik tırnak tozuna vb.Uygulamak için mükemmeldir.Tırnak sanat sevgilisi, kadınlar, kız ve çocuklar için güzel bir hediye, birçok DIY el sanatları için de kullanabilirsiniz.ÖZELLİK : 1. Cadılar Bayramı tırnak sanat çıkartmaları, tırnaklarınızı parlak ve çekici hale getirerek çok güzel bir etki yaratacaktır. 2. Bunları evinizi, cep telefonu kılıfınızı, gözlüklerinizi, kartınızı, vücut sanatınızı vb.Süslemek için de kullanabilirsiniz. 3. Kız arkadaşların, annen, karın için en iyi hediye.Ev kullanımı ve tırnak salonu için mükemmeldir.Pullu tırnaklar nasıl yapılır : Tırnakları normal manikür işlemi olarak parlatın ve temizleyin 1.Baz kat uygulayın.Tırnaklarını korumak için ona ihtiyacın var. 2.Seçtiğiniz tırnak cilasından iki ince kat uygulayın. 3.Tırnaklarınızdaki payetlere basın. 4.Payetler küçükse, onları tırnaklarınıza dökün. 5.Alternatif olarak, ojenizin kurumasını bekleyin.Daha sonra payetlere yapıştırmak için tırnak tutkalı kullanın. 6.Payetlerin düşmesini önlemek için üst kat uygulayın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir