.

.

New
YIUS Öğle Yemeği Kutusu Saklama Çantası Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası Moda Taşınabilir Yalıtım Piknik Tote Çanta Kamp için Açık (Koyu Gri)

YIUS Öğle Yemeği Kutusu Saklama Çantası Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası Moda Taşınabilir Yalıtım Piknik Tote Çanta Kamp için Açık (Koyu

₺ 26.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Su geçirmez ve ısı yalıtımı : Yüksek kaliteli Oxford kumaş ve alüminyum folyodan yapılmış, dayanıklı, su geçirmez ve yalıtımlı.Çok fonksiyonlu Kullanım : Öğle yemeği çantası, piknik çantası, çeşitli eşyalar çantası veya alışveriş çantası olarak kullanılabilir.Katlanabilir ve Saklamak kolay : Hafif, katlama fonksiyonu ile, kullanılmadığı zaman saklamak kolay.Taşıması kolay : Taşınabilir öğle yemeği çantası, sap tasarımı, küçük ve zarif, taşıması ve kullanımı çok kolay.Klasik tasarım : Basit yapısı ve çift uzun saplı, tamamen klasik moda uygun.Şartname : Öğe türü : Öğle Yemeği Çantası Ürün Ağırlığı : Yaklaşık 101g/3.6 oz Ürün Boyutu : Yaklaşık 19.5x17x23. 5 cm/7. 7x6. 7 x 9.3 in Ürün Malzemesi : Oxford Kumaş + Alüminyum Folyo Paket Listesi : 1 x Öğle Yemeği kutusu Çantası.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir