.

.

New
Gergi Ölçer, Plastik İşaretçi Çift İğneler, Sürekli Elektrik Temas Basıncı için Yay Gergi Ölçer, Elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar, valfler, Yay Gerginliği (SZN-3-2)

Gergi Ölçer, Plastik İşaretçi Çift İğneler, Sürekli Elektrik Temas Basıncı için Yay Gergi Ölçer, Elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar,

₺ 38.10

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Bu yüksek doğruluk ölçer istikrarlı performans ve net bir okuma sağlar.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış ve dayanıklıdır.Şeffaf kapak, ölçümü daha net görmenizi sağlar.Seçtiğiniz için üç stilde mevcuttur.Sürekli elektrik temas basıncı, elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar, valfler, yay gerginliği ve diğer hassas basınç ve çekme testleri için uygundur.Özellikler : 1. Bu yüksek doğruluk ölçer istikrarlı performans ve net ölçüm sağlar. 2. Yüksek kaliteli plastikten yapılmış ve dayanıklıdır. 3. Şeffaf kapak, ölçümü daha net görmenizi sağlar. 4. Seçtiğiniz üç stilde mevcuttur. 5. Sürekli elektrik temas basıncı, elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar, vanalar, yay gerginliği ve diğer doğruluk basınç ve çekme testleri için uygundur Şartname : Durum : %100 % yeni Malzeme : plastik Boyutu : yaklaşık. 89x47x25mm / 3.5x1. 9x1 inç Isteğe bağlı stil : SZN-1-2, SZN-3-2, SZN-5-2 Paket listesi : 1 x voltmetre.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir