.

.

New
Doğal Denge Sınırlı Bileşen Diyeti, Et Suyunda Yüksek Proteinli Yetişkin Tahılsız Islak Kedi Maması, Protein Seçenekleri Arasında Tavuk, Ton Balığı veya Beyaz Balık, 2.5 ons torbalar (24'lü Paket)bulunur.

Doğal Denge Sınırlı Bileşen Diyeti, Et Suyunda Yüksek Proteinli Yetişkin Tahılsız Islak Kedi Maması, Protein Seçenekleri Arasında Tavuk,

₺ 59.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

(24) 2.5 Onsluk Islak Kedi Maması Torbaları içerir.Yüksek proteinli kedi maması.Yetişkinler için tam ve dengeli beslenme cats.No tahıllar, patatesler, carrageenan, yapay tatlar veya renkler.Omega-6 yağ asitleri, yüksek kaliteli protein ile birlikte sağlıklı bir cildin ve parlak bir katın korunmasına yardımcı olur.Bazen kedinizin yemeğinde olmayan şey, ne olduğu kadar önemlidir.Tahıllar gibi yaygın olarak kullanılan bazı bileşenler genellikle gıda hassasiyetleriyle ilişkilidir.Sadece bir hayvansal protein kaynağı da dahil olmak üzere daha az bileşen içeren basit bir formülü beslemek, kedinizin hangi bileşenlere maruz kaldığından sorumlu olmanızı sağlar.Kedinizin gıda hassasiyetine sahip olup olmadığı veya sadece basit tutmak isteyip istemediğiniz, Doğal Denge L. I. D. Sınırlı İçerikli Diyetler Yüksek Protein, yetişkin kedinize mutlu ve sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenme sağlar.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir