.

.

New
Vbestlıfe Katlanır Bluetooth Klavye, Akıllı Telefon/Tablet için Bağımsız Sayısal Tuş Takımına Sahip Ultra İnce Kablosuz Klavye, iOS/Android/Windows için Destek (Gri)

Vbestlıfe Katlanır Bluetooth Klavye, Akıllı Telefon/Tablet için Bağımsız Sayısal Tuş Takımına Sahip Ultra İnce Kablosuz Klavye, iOS/Android/Windows

₺ 134.07

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

✔ Bağımsız sayısal tuş takımı alanına sahip kablosuz ultra ince Bluetooth tam boyutlu taşınabilir katlanır klavye. Keyboard Standart bir klavye tuş boyutu, sorunsuz giriş ve giriş ve insanların dijital giriş ve işleme ihtiyaçlarını karşılayan standart bir küçük sayısal klavye vardır. ◆ IOS /Android /Windows 3 sistemleri akıllı telefonlar ve tabletler için destek. Smart Akıllı telefonlar veya tabletler aracılığıyla iş düzeyinde verimliliği koruyun ve kompakt cep telefonu ekran klavyesine elveda deyin. ♦ Sıkı kalite kontrol ve kalite güvencesi, yüksek güvenlik faktörü, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Katlanır Bluetooth Klavye Çalışma Mesafesi : Yaklaşık. 10 metre / 32.8 ft Dahili Pil : 180 m Ah Çalışma Gerilimi : 3.2-4.2 V Çalışma Akımı : ≤ 3m A Bekleme Akımı : ≤ 0.5 m A Uyku Durumu : Yaklaşık 20 dakika Boyutu : Yaklaşık. 35. 8x10 cm / 14.1 x 3.9 in Floding Boyutu : Yaklaşık. 10x17.8x1. 8 cm / 3. 9x7x0. 7 yılında Nasıl kullanılır : 1. Güç anahtarını açın, mavi gösterge ışığı yanar, düğmeye basın, Bluetooth klavye eşleştirme durumuna girer ve mavi gösterge ışığı yanıp sönmeye devam eder. 2. Cihazın gücünü açın ve ekrandaki ayarlar simgesini seçin, sistem tercih listesine girmek için tıklayın. 3. Cihazın Bluetooth arama ölçütlerini girmek için Bluetooth simgesini tıklatın. 4. Cihazın Bluetooth aramasında klavyeyi bulabilir, bağlanmak için üzerine tıklayabilirsiniz. 5. Cihaz Bluetooth klavyesine başarıyla bağlandıktan sonra, klavyeyle ücretsiz yazmaya başlayabilirsiniz.Paket listesi : 1 x Klavye 1 x Kullanım Kılavuzu 1 x şarj kablosu.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir