.

.

New
Tansiyometre, Doğru Tek İşaretçi Küçük Mekanik Kadran Mikro Anahtar için Kararlı Performans Gerilim Test Cihazı

Tansiyometre, Doğru Tek İşaretçi Küçük Mekanik Kadran Mikro Anahtar için Kararlı Performans Gerilim Test Cihazı

₺ 106.17

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Küçük ve taşınabilir tarzı, bu metre istikrarlı performans ve net okuma sağlayabilir.Mekanik kadranın verileri doğrudur ve mekanik kadranın doğruluğu dijital ekranınkinden daha yüksektir.Yüksek kaliteli alaşımların kullanımı ve ince işçilik dövme, ölçümü daha doğru hale getirir.Gergi göstergesi röle ucu basıncı, elektronik anahtar, mikro anahtar, valf, yay çekme basıncı için uygundur.Aerodinamik gövde, tek elle tutulabilir ve çalıştırılabilir, bu da ölçümü kolaylaştırır.Özellik : 1. Aerodinamik gövde, tek elle tutulabilir ve çalıştırılabilir, bu da ölçümü kolaylaştırır.2. Yüksek kaliteli alaşımların kullanımı ve ince işçilik dövme, ölçümü daha doğru hale getirir.3. Gergi göstergesi röle ucu basıncı, elektronik anahtar, mikro anahtar, valf, yay çekme basıncı için uygundur.4. Küçük ve taşınabilir tarzı, bu metre istikrarlı performans ve net okuma sağlayabilir.5. Mekanik kadranın verileri doğrudur ve mekanik kadranın doğruluğu dijital ekranınkinden daha yüksektir.0.02 Uygulama-1 Pointer : Tek pointer Measurement Değeri : 0.1 NGraduation Değeri : 0.002 NScale Stili : 0.02-0.1 picture Model Belirtimi : ŞEN-0.1-görüldüğü Gibi : dial gerilim ölçer, elektronik switch, mikro switch, vana, yay çekme, basınç, dial ölçü aletleri Müdür basıncı, arama sistemi ekipmanları ipucu ve gag bitmechanical basıncı, teyp tampon mekanizma basınç ve diğer hassas basınç, çekme kuvveti test röle ucu basıncı için uygundur ABS+Alloy Color Spec : Madde Türü : Arama Gerginlik Gauge Material : : .Nasıl Kullanılır : Test ederken, iğneyi kullanarak nesneyi statik durumdan gereken konuma getirin.Gergi göstergesi sadece saat yönünde değil, aynı zamanda saat yönünün tersine de test eder.İğne her zaman itme-çekme kuvveti yönüne dik olmalıdır.Gergi göstergesi tek iğneyi ve çift iğneyi ayarlar.Tek iğneli tansiyometre hemen ölçer ve okur.Çift iğne gerginlik göstergesi en yüksek değeri aldığında, iğne sabit kalır, kullanıcının okuması kolaydır.Paket listesi : 1 x Dial Gerginlik ölçerotice : 1. Ürünü rastgele düşürmeyin.2. Ölçüm alaşımı probunu bükmeyin.3. Ürün cal olamadığında.

Ürün parametreleri

SEN-0.1-1 :
Pointer:
Single pointer
Measurement Value:
0.1N
Graduation Value:
0.002N
Scale Style:
0.02-0.1-0.02
Application:
The dial tension gauge is suitable for relay tip pressure, electronic switch, micro switch, valve, spring pull pressure, dial measure equipment principal pressure, dial system equipment tip and the gag bitmechanical pressure, tape recorder buffer mechanism pressure, and other precise pressures, pulling force test.
How to Use:
When test, use the needle move the object from static state to the position needed. The tension gauge test not only along clockwise, but also along the anti-clockwise. The needle must always vertical to the push-pull force direction. :
Tension gauge set off single needle and dual needle. The single-needle tensiometer measures and reads immediately. When the dual needle tension gauge gets the highest value, the needle hold still, convenient user to read. :
Package List:
1 x Dial Tension Gauge :
Notice:
1. Do not drop the product randomly. :
2. Do not bend the measuring alloy probe. :
3. When the product cannot be cal :
Yeni Kız

Sen de olabilir