.

.

New
IOWVOE 40x24 İnç LED Ayna Banyo Duvara Monte makyaj aynası Anti-Sis Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı makyaj aynası (Dikey ve Yatay)

IOWVOE 40x24 İnç LED Ayna Banyo Duvara Monte makyaj aynası Anti-Sis Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı makyaj aynası (Dikey ve Yatay)

₺ 109.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

mirror【Kısılabilir Parlaklık】 Ayna ışığının parlaklığını ayarlamak için ışık düğmesine uzun basın.Arka ışık tasarımı SADECE banyo aynası ışığının parlaklığı için yardımcı bir rol oynar. 【Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı】 6400 K-3000 K-4200 K renk sıcaklığı tasarımı.Ayarlanabilir renk sıcaklığı için ışık düğmesine kısa basın. (Beyaz / Sıcak / doğal ışıklar). Starting【Buğu Önleyici】 Buğu önleyici işlevi hemen başlatma Buğu önleyici düğmeyi açtığınızda, bu led banyo aynasını tamamen temizlemek için 5-10 dakikaya ihtiyaç duyar, bu nedenle kullanmadan önce bu işlevi önceden açın. ◆ 【Hafıza Fonksiyonu】 Ayna, parlaklığı ayarlamaya gerek kalmadan son kullanılan durumda kalacaktır. ✔ 【5 MM Çevre Dostu Ayna】 Banyolarda güvenli kullanım için uzun ömürlü led ve IP44 derecelendirilmiştir.Ayna, bakır içermeyen çevre dostu malzemelerden ve gümüş kaplamalı yansıtıcı tabakadan yapılmıştır. Quality【Yüksek Kalite】 Stursy ambalajı hem ayna köşelerini hem de aynanın hem ön hem de arka tarafını çok daha iyi korur.Vida dahil.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir