.

.

New
MORİ ELFLER Damgalama Tabaklar Nail Art Set Çiçek Minimalist Geometrik Hatları Yapraklar Desen Tema Görüntü DIY Nail Art Damga Plaka Stamper Kiti 6 Adet, 6 Sayısı(1 Paketi)

MORİ ELFLER Damgalama Tabaklar Nail Art Set Çiçek Minimalist Geometrik Hatları Yapraklar Desen Tema Görüntü DIY Nail Art Damga Plaka

₺ 38.55

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Paket : Yaklaşık 1.6*4.7 inç ölçülerinde 6 adet farklı tırnak dıy sanat plakası tasarımı alacaksınız.Yüksek Kalite : Plaka 304 paslanmaz çelikten yapılmış, Dayanıklı ve Sağlam.Görüntüyü kolayca alabilirsiniz.Çift Koruma : Plakanın her iki tarafı da çizilmelere ve hasarlara karşı iyi korunan şeffaf mavi filme sahiptir.Kullanımı kolay : Evde kolayca kendi başınıza tırnak sanatının tadını çıkarın.NOT : En iyi deneyimi sağlamak için bir Tırnak damgalama cilası jeli gereklidir.Tırnak Damga Tabaklar Set Çivi Sanat Damgalama Plaka Kazıyıcı Stamper Set Tırnak Plaka Şablon Görüntü Plaka ÜRÜN açıklaması : Tipi : Tırnak Sanat Damgalama Tabaklar Boyutu : 4 cm x 12 cm Malzeme : Paslanmaz Çelik PAKET İÇERİĞİ : 6 Pcs Tırnak Damgalama Tabaklar NASIL kullanılır : 1. Çiviye baz kat veya normal cila uygulayın. 2. Damgalama cilasını bir damgalama plakası içinde istenen görüntüye uygulayın. 3. 45 derecenin üzerine eğilmiş bir kazıyıcı yapın ve aşırı cilayı içeriden dışarıya hızlı ve güçlü bir şekilde kazıyın. 4. Tasarımı almak için stampere hafif bir yuvarlanma hareketi ile hemen basın.Görüntü damga üzerine aktarılır. 5. Görüntüyü tırnağınıza hafif bir yuvarlanma hareketi ile damgalayın.Görüntü tırnağınıza aktarılır. 6. Tüm tırnaklarınız için aynı adımları tekrarlayın. 7. Tasarım bittikten sonra, uzun süreli aşınma için üst kat uygulayın.NOT : En iyi deneyimi sağlamak için bir Tırnak damgalama cilası jeli gereklidir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir