.

.

New
Pot Yapraklar Masa Örtüsü Yapraklar Parti Süslemeleri Tek Kullanımlık Pot Yapraklar Parti Malzemeleri Dikdörtgen Plastik Tropikal Yapraklar Masa Örtüleri Yapraklar Temalı Süslemeleri için Doğum Günü Bebek Duş Parti (1 Parça)

Pot Yapraklar Masa Örtüsü Yapraklar Parti Süslemeleri Tek Kullanımlık Pot Yapraklar Parti Malzemeleri Dikdörtgen Plastik Tropikal Yapraklar

₺ 21.57

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Hawaii tema tasarımı : Hawaii tropikal parti masa örtüsü, parti ve ev dekorunun farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek doğal bir his veren hassas yaprak elemanları ile Hawaii tarzında tasarlanmıştır.Uygun boyutu : her yeşil yaprak dikdörtgen tablecover yaklaşık. 1.3x2. 2 metre/ 1. 4x2. 4 metre, bir dikdörtgen masa için yeterli boyutu; sipariş vermeden önce boyutunu kontrol edin.Kaliteli malzeme : plastik yaprak desenli masa örtümüz plastik malzemeden yapılmıştır, dayanıklı ve su geçirmezdir, kırılması veya solması kolay değildir, masayı sıcak dökülme ve çizilmelere karşı korumanıza yardımcı olur.Yaygın olarak uygulanabilir : ot yaprağı tablecover, Hawaii tropikal temalı partiler, doğum günleri, düğünler, nişan, bebek duşu ve yıldönümü partileri malzemeleri ile piknik ve yürüyüş gibi dış mekan uygulamaları için uygundur.Temizlemesi kolay : Hawaii tropikal parti masa örtüsünü temizlemek için bir bez kullanabilirsiniz, pürüzsüz yüzey kolayca temizlenebilir, pratik ve sizin için uygun, size çok zaman ve enerji tasarrufu sağlar.Çok fonksiyonlu ürün : Yeşil yaprak dikdörtgen masa örtüsü masa örtüsü ve diğer örtü bezi için yararlı bir öğe olarak uygulanabilir ve aynı zamanda evinizi daha zarif ve şık hale getiren dekoratif bir işleve sahiptir.Güzel hediye : Plastik yaprak desenli masa örtüsünü, onlar tarafından tercih edilecek olan eve taşınma partisi olan arkadaşlarınız, akrabalarınız ve meslektaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Özellikler : Malzeme : plastik Renk : resim gösterisi olarak Boyutu : yaklaşık. 1.3x2. 2 metre/ 1. 4x2. 4 metre not : Manuel ölçüm, boyutu üzerinde hafif hatalar izin lütfen.Farklı ekran görüntüsü nedeniyle renk hafif bir fark olabilir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir