.

.

New
Ölçme Kuvveti Aleti, İğneler Gergi İşaretçisi Tipi Plastik Sürekli Elektrik Temas Basıncı, Elektronik Anahtarlar için Mikro Anahtarlar Yay Gergi Valfleri(SZN-3-2)

Ölçme Kuvveti Aleti, İğneler Gergi İşaretçisi Tipi Plastik Sürekli Elektrik Temas Basıncı, Elektronik Anahtarlar için Mikro Anahtarlar

₺ 290.10

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Sürekli elektrik temas basıncı, elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar, valfler, yay gerginliği ve diğer doğruluk basıncı, çekme testi için uygundur.Yüksek doğruluk, bu metre istikrarlı performans ve net okuma sağlayabilir.Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Şeffaf kapak, okumayı daha net görmenizi sağlar.Seçtiğiniz için üç stilde mevcuttur. 1. Yüksek doğruluk, bu metre istikrarlı performans ve net okuma sağlayabilir. 2. Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 3. Şeffaf kapak, okumayı daha net görmenizi sağlar. 4. Seçtiğiniz için üç stilde mevcuttur. 5. Sürekli elektrik temas basıncı, elektronik anahtarlar, mikro anahtarlar, valfler, yay gerginliği ve diğer doğruluk basıncı, çekme testi için uygundur .

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand new
Material:
Plastic
Size:
Approx. 89 x 47 x 25mm / 3.5 x 1.9 x 1in
Optional Style:
SZN-1-2, SZN-3-2, SZN-5-2
  :
Package List:
1 x Tension Meter :
Yeni Kız

Sen de olabilir