.

.

New
Howonder Hoparlör Izgarası Bezi, 55x40 inç, Ev Hoparlörleri, Sahne Hoparlörleri ve KTV Kutuları Onarımı için Hoparlör Kumaşı,140 x 100 cm(Siyah )

Howonder Hoparlör Izgarası Bezi, 55x40 inç, Ev Hoparlörleri, Sahne Hoparlörleri ve KTV Kutuları Onarımı için Hoparlör Kumaşı,140 x 100

₺ 53.67

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Hoparlör Görünümünü Geri Yükle】 : Harika bir dekorasyon olurken koruma sağlayın, Eski hoparlörünüzün görünümünü yeni duruma getirin!. 【Hoparlörünüze Zarar Vermez】 : %100 Akustik Olarak Şeffaf Hoparlör Izgarası Kumaşı, cihazınıza zarar vermez, sesi etkilemez. 【Kolay gerilebilir ve Dayanıklı Hoparlör Izgarası Bezi】 : 3 katman vardır, ilk katman yoğun ağdır, üçüncü katman filtre ağıdır ve orta katman yoğun ağ Tabanıdır.Hizmet ömrü 10 yıldan fazladır. 【Uygulanabilir yerler】 : Büyük hoparlörlerin, sahne hoparlörlerinin, ev hoparlörlerinin, Hifi hoparlörlerin vb.Bakımı için uygundur. 【Boyut ve Garanti】 : Boyut : 140 cm x 100 cm / 55x40 inç.Howonder, aldığınız her arızalı hoparlör ızgarası bezinin %100 iade edileceğini veya yeniden gönderileceğini garanti eden 12 aylık bir kalite garantisi sunar!.Bildirim : . 1.Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun. 2.Renk farkı ekran olarak farklı olabilir, pls anlamak.Paket şunlardır : . 1 x Siyah hoparlör ızgara bezi.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir