.

.

New
WALJX BicycleFolding Bebek Arabası çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Bisiklet Yumuşak Koltuk Çan ile Erkek ve Kız için Doğum Günü Hediyeleri için en iyi Seçim (Renk: Yeşil) (Renk : Turuncu)

WALJX BicycleFolding Bebek Arabası çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Bisiklet Yumuşak Koltuk Çan ile Erkek ve Kız için Doğum Günü Hediyeleri

₺ 120.60

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

? [Karbon çelik dirsek] : sağlam ve dayanıklı, şok emme, aşınmaya dayanıklı kayma, düşmeyi önleme, güvenlik koruma cihazı. ? [Kaymaz ve aşınmaya dayanıklı lastik] : Deforme olması ve patlamaması kolay olmayan kalın kaymaz doku lastiğini benimser. ? [Kaymaz pedallar] : kaymaz pedallar, bebeğinizi seyahatten koruyun. ? [Tek bir tıklama ile katlanır] : Kolay saklama için hafif ve kompakt. ? [U-şekilli büyük geri] : Zarif tasarımı, güvenli ve rahat geri dönüm önlemek için. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün adı : Çocuk Tricycle Age : 1-3-6 years Material : karbon steel Product ağırlık : 8 kg Color : Yeşil, turuncu, blue Size : 50 X70 CMProduct özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir