.

.

New
JYDQM Ahşap Dikdörtgen Doku Kutusu Kapağı-Çevre Dostu Çekme Tutucu / Dağıtıcı-Banyo, Ofis Masası ve Araba için Dekoratif Organizatör (Renk : A, Boyut : M)

JYDQM Ahşap Dikdörtgen Doku Kutusu Kapağı-Çevre Dostu Çekme Tutucu / Dağıtıcı-Banyo, Ofis Masası ve Araba için Dekoratif Organizatör

₺ 1198.29

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

♥Delikten doku çıkarmak kolaydır ve tekrar tekrar kullanılabilir. ♥ Seçilmiş yüksek kaliteli ahşap kalitesi, sert doku, ince ve hatta, çatlama yok, dayanıklı. ♥Esnek yapısı, pull-out tasarım, kağıt havlu alışverişi daha kolay. ♥ Kaliteye odaklanın, zarif cilalı, pürüzsüz ve narin, çapak yok, ele zarar vermez. ♥ Basit ve zarif, tanıtım yok, sadece tat ve stil.22x13x8 Fraxinus mandshurica Size Fraxinus mandshurica koyu kahverengi , C - Ceviz A , B hem de ev depolama ve ofis storage Product için güzel bir İsim seçimi : Doku Tutucu Box Color : : .5cm, 26.5x14x8.5cm Material : sunta, için wood Suitable : restoran, ofis, ev, otomobil, otel odası's Note : Bu ürün sadece 1 Doku Box Note : içerir. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir