.

.

New
ZEFS -- ESD Duvar Çapa Ev Yenileme için 5 ADET M6 M8 M10 M12 M16 316 Paslanmaz Çelik Genleşme Cıvataları Kama Ankraj Cıvatası Vida Tipi Genleşme Ankraj Cıvataları (Uzunluk : M16X175)

ZEFS -- ESD Duvar Çapa Ev Yenileme için 5 ADET M6 M8 M10 M12 M16 316 Paslanmaz Çelik Genleşme Cıvataları Kama Ankraj Cıvatası Vida Tipi

₺ 198.90

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1. Uygulama kapsamı : alçıpan, benzen tahta, dekoratif tahta, delikli tahta için uygundur.Perdelere masif levhaların ve diğer malzemelerin montajı, lambaların montajı ve nesnelerin sabitlenmesi. 2. Ayrıca kullanılabilir : Ürün çapraz dikiş, fotoğraf çerçeveleri için de kullanılabilir. 3. Pratik : anti-korozyon, anti-pas, sağlam ve pratik. 4. Ürün malzemesi : Bu ürün, yüksek sertlik, yaşlanma direnci ve hızlı hız ile enjeksiyonla kalıplanmıştır. - Ürün malzemesi : Bu ürün, yüksek sertlik, yaşlanma direnci ve hızlı hız ile enjeksiyonla kalıplanmıştır.Anti-rotasyon teknolojisi : Anti-rotasyon teknolojisi yardımıyla.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta göndermekten çekinmeyin ve size 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir