.

.

New
Caydo Atmak Yastık Kapak Nakış Kiti, yumuşak Pamuk Tuval Nakış Yastık Kapak Kiti için Oturma Odası, Kanepe, yatak Odası ve Araba Dekor (Hiçbir Yastık Eklemek, 18x18 inç, Kremsi)

Caydo Atmak Yastık Kapak Nakış Kiti, yumuşak Pamuk Tuval Nakış Yastık Kapak Kiti için Oturma Odası, Kanepe, yatak Odası ve Araba Dekor

₺ 50.64

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Önde Gelen Kalite : Üstün kaliteli Pamuklu Kanvastan yapılmış, dayanılmaz derecede rahat ve yumuşak, size inanılmaz bir cilt hissi verir, 18x18 inç (Sadece Kapak, İnsert Yok).Nakışın güzelliğini yaşayın : Yastık kılıfı üzerine basılmış desenli bitmiş bir ürün değildir, ayrıca iğne işi illüstrasyonunu içeren talimatlarla birlikte gelir, hem nakış dıy'in eğlencesiyle hem de yastık kılıfınızı benzersiz kılar.Taze Süsleme : Krem beyaz yumuşak ve temiz, iyi bir yaşam alanı ile maç, oturma odasında, Yatak, Kanepe, yatak, araba, koltuk, döşeme, Osmanlı, ofis, vb, bir ev dekorasyonu için tamamlayıcı olması koyabilirsin.Benzersiz Hediye : Ev alanınıza kişisel stil eklemek için zarif yastık örtüsü nakış kiti ve bitmiş el sanatları da aile ve arkadaşlar için özel ve sevgi dolu bir hediye olacaktır.Nakış Yastık Kılıfı Seti : Çiçek desenli 1 yastık kılıfı, 1 adet 8 inç plastik nakış çemberi, yeterli nakış ipliği, 1 çift makas, 1 talimat, 2 nakış iğnesi, 2 diş açma aleti içerir.Bu komple kit ile göz açıp kapayıncaya kadar muhteşem bir yastık kılıfını bitirebilirsiniz!.Caydo Damgalı Nakış Atmak Yastık Kapakları Kiti Talimatları ile Dekoratif Kare Nakış Yastık Kılıfı için oturma odası, yatak odası, kanepe, yatak, araba, koltuk, zemin, osmanlı, ofis, vb Özellikleri : 1. Görünmez fermuar, kolay çıkarılması için yastık kılıfının arkasındadır, Kremsi beyaz renkte gelir ve yatak odanıza veya oturma odanıza 2 zarafet katar. Hayatınızı kendi DIY nakış yastık kılıfınızla süsleyin ve hayatın güzelliğini keşfedin 3. Yüksek kaliteli pamuklu kanvastan yapılmış, rahat, dayanıklı ve bakımı kolay 4. Bitmiş bir ürün değil, müşterilerin bize katılmak ve birlikte nakış zevk, sadece nakış güzellik deneyim, ama aynı zamanda yastık senin Özellikler 1 1 x 1 Nakış Yastık Örtüsü Nakış Hoop 1 x 1 set x Makas 1 x Talimatları İplik x 8 inç x 2 İğne 2 x Parçacığı Aracı çocuklar Dahil Malzeme : Pamuk Tuval Boyutu : 18 x 18 inç/ 45 x 45 cm Renk : Krem beyaz Paket : benzersiz yapmak öneririz. Sadece yastık kılıfı, yastık eki dahil değildir 2. İzin lütfen 1-2 cm sapma nedeniyle manuel kesme ve ölçüm3. Desen özel mürekkepten yapılmıştır, suyla buluştuktan sonra kaybolur, bitirmeden önce suya dokunmayın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir