.

.

New
Cep Telefonu Kılıfı Çanta ıçin Huawei P30 Litchi Doku Yatay Çevir Kılıf Tutucu ve Fotoğraf Çerçevesi ve Çift Taraflı Toka ıle Arka Kapak Kılıf (Renk: Altın)

Cep Telefonu Kılıfı Çanta ıçin Huawei P30 Litchi Doku Yatay Çevir Kılıf Tutucu ve Fotoğraf Çerçevesi ve Çift Taraflı Toka ıle Arka Kapak

₺ 280.50

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

100 % Yeni ve yüksek kaliteli.Güvenli uyum, kolayca uygulanır ve çıkarılır.Maksimum koruma için telefonunuzu çizilmelere ,toza ve darbelere karşı koruyun.Kasayı çıkarmadan tüm işlevlere kolay erişim sağlar.Huawei P30 Litchi doku yatay Çevir Deri Kılıf Tutucu ve Fotoğraf çerçevesi ve Çift taraflı toka İle.Ürün Açıklaması1. Modaya uygun : litchi dokusu, PU ve TPU kombinasyon tasarımı gibi sanatsal tasarım sayesinde, bu ürün müşterilerin ihtiyaçlarının çoğunu özgürce karşılayabilir ve bu nedenle telefon kullanıcıları arasında popülerdir. 2. Fonksiyonel : kombinasyon kılıfı telefonunuza iyi uyum sağlayabilir ve spor yaparken Huawei P30'unuzu çizilmelere, darbelere, kaymalara karşı korumak için büyük bir fark yaratabilir. 3. Kullanışlı : tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına erişilebilir.Kulaklık deliği, şarj portu, kamera ve diğer düğmeler dikkate alınarak ayrılmıştır. 4. Taşınabilir : Huawei P30'unuz taktıktan sonra çıkarmanıza gerek yoktur, çünkü yüksek kaliteli PU + TPU malzemeden yapılmıştır, bu nedenle hafiftir ve cihazın ince profilini sunar. 5. Dayanıklı : iyi performans ile uzun süre çalışabilir. 6. Maliyet-etkin : için çok uygun bir fiyat belirlendi case.It uygun fiyatlı bir üründür.Paket : 1 * Kılıf.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir