.

.

New
2019 Planlayıcısı Dergisi-Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Görünümler-İnce 80 Sayfa-A5 8.5 x 5.75 - Tarihli ve Yönetilen - Klasik Ciltli Defter Takvim Gündem Günlüğü Programı (Siyah) - BetterPaperCo tarafından.

2019 Planlayıcısı Dergisi-Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Görünümler-İnce 80 Sayfa-A5 8.5 x 5.75 - Tarihli ve Yönetilen - Klasik Ciltli

₺ 29.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Planet Gezegenimize İnanıyoruz - Daha iyi Kağıt Şirketi, sorumlu ormancılık uygulamalarından kaynaklanan asitsiz, %100 geri dönüştürülmüş kağıt kullanıyor.Kağıt üretim ortaklarımız ormanları, hayvan yaşam alanlarını, yerli halkın haklarını, işçi haklarını ve önemli çevresel veya kültürel öneme sahip alanları korumaya yardımcı olur. Satın Alma İşleminiz Uzun Bir Yol Kat Ediyor-Daha iyi bir kağıt planlayıcısı satın alarak, dünya'nın doğal ormanlarının ve ormanlık alanlarının kaybını tersine çevirme mücadelesinde ekibimizin bir üyesi olursunuz. Her Better Paper planlayıcısının satışından elde edilen 1$, ağaçlandırma ile ilgili kuruluşlara bağışlanır!. ✔ Harika Görünmenizi Sağlamak için tasarlandı-Bir inçten daha az kalınlıkta (0.8”) ince ve şık.Planlayıcınızı çıkardığınız her yerde bir yıldız gibi görünmenizi sağlamak için çağdaş, minimalist stil!. Taviz Yok-Dünyamızın ormanlarını kurtarmak, kırtasiye malzemelerinizden daha azını beklemeniz gerektiği anlamına gelmez!Sert ciltli malzemeler, lüks kalın kağıt, haftalık, aylık ve yıllık mizanpajlar ve 23 adet not sayfası dahildir!. Happiness %100 Mutluluk Garantisi-Müşterilerimizin mutluluğundan gurur duyuyoruz.Herhangi bir nedenle, Better Paper ürününüzden %100 memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için bizimle iletişime geçin.Soru sorulmadı!. Better Paper Co. tarafından 2019 Haftalık / Aylık Planlayıcı.STORYWe BİZİM planet earth inanıyoruz.Kağıt üretim ortakları practices Our dünyanın doğal ormanların kaybını tersine çevirmek için göreve ekibimizin bir üyesi olmak Better Paper bir planlayıcısı satın alma önemli çevresel veya kültürel importance By orman, hayvan yaşam alanları, yerli halkın hakları, işçi hakları ve alanları korumak için yardımcı sorumlu Ormancılık kaynaklı sadece asitsiz, %100 geri dönüşümlü kağıt kullanıyoruz ve HER BETTERPAPER PLANLAYICISI SATIŞI AĞAÇLANDIRMA YER alan KURULUŞLARA BAĞIŞLANMIŞ$1 woodlands!Planlayıcılarınız, 100 gsm kağıt ağırlığına sahip bir inçten daha az kalınlıkta (0.8”) Kalın fildişi renkli kağıda ince ve şıktır. Diğer planlamacılara göre %25 Daha kalın kağıt!Haftalık, aylık ve yıllık düzenlertüm ABD ve Kanada tatilleri23 farklı renk ve kaplamalardaki ciltli materyalleri not almak için sayfaları yönetti Müşterimizin mutluluğundan gurur duyuyoruz!Tüm ürünlerimiz %100 soru sorulmayan mutluluk garantimiz ile desteklenmektedir.Herhangi bir nedenle, Better Paper ürününüzden %100 memnun değilseniz, tam bilgi için bizimle iletişime geçin refund.No sorular soruldu!.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir