.

.

New
Pencere Kör Temizleyici-Silgi Fırçası-Panjurlar, Panjurlar, Gölgeler, Klima Havalandırma Kapakları vb.İçin İdeal Silgi Temizleme Aracı. - Hızlı, Kolay, Yıkanabilir, Tekrar Kullanılabilir-Sert Silme (Çok Renkli)

Pencere Kör Temizleyici-Silgi Fırçası-Panjurlar, Panjurlar, Gölgeler, Klima Havalandırma Kapakları vb.İçin İdeal Silgi Temizleme Aracı.

₺ 44.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

QUALITY【YÜKSEK KALİTE】 - Bu panjur silgi, sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli sağlam polietilenden yapılmıştır.Pencere panjurlarınızı, klima panjurlarınızı, araba panjurlarınızı temizlemek için mükemmeldir ve temizleyici ile iyi çalışır. EFFİCİENCY【YÜKSEK VERİMLİLİK】 - Aynı anda 2 panjuru temizleyebilir, diğer normal temizleyiciden daha az zaman alır, daha verimli ve kullanışlı. MULTIPLE【ÇOKLU kullanım】 - Kör temizleyici havalandırma için uygundur, toz ve kiri temizlemeye yardımcı olur.Sadece havalandırma için değil, aynı zamanda pencere jaluzileri, araba jaluzileri, araba tekerlekleri için de kullanılabilir ve temizleyici ile iyi çalışır. REMOVE 【KOLAYCA ÇIKARILABİLİR VE YIKANABİLİR】 - Makinede yıkanabilir çıkarılabilir mikrofiber kılıflar ve yıkanması kolaydır, kılıfların gevşetilmesi ve diğerlerinden daha düşmesi zordur. SERVICE 【%100 MEMNUN HİZMET】 : Keyfini Çıkarın, herhangi bir Memnuniyetsizlik İade Edilebilir Veya Değiştirilebilir, Tamamen Risk Free.So Neden Denemiyorsun ?Bu Yüzden Şimdi Güvenle Satın Alın.Pencere Temizleyici Silgi 365 gün para iade garantisi ile birlikte gelir.Eğer ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorun veya öneriniz bulursan, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Özellikler : ✔ Bu panjur silgi, sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli sağlam polietilenden yapılmıştır.Pencere panjurlarınızı, klima panjurlarınızı, araba panjurlarınızı temizlemek için mükemmeldir ve temizleyici ile iyi çalışır. Cleaning Temizlemek için harika bir iş çıkaran kullanışlı bir kör temizleyici .AĞIR VE TEMİZLENMESİ ZOR PANJURLAR İÇİN, TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN LÜTFEN BU SİLGİYİ TEMİZLEME SPREYLERİ İLE KULLANIN! ✔ 3 bıçaklı tüm panjurlara uyacak şekilde tasarlanmış mükemmel radyan kollar, iki panjurun üstlerini ve altlarını birlikte temizleyebilir.DÜZ PANJURLAR VEYA BÜYÜK PANJURLAR İÇİN HARİKA DEĞİL. Unique Benzersiz kol tasarımına neden olan Mikrofiber kılıflar, özellikle çeşitli ölü köşeleri temizlemek içindir, çocuklar temizliği yapmaya yardımcı olabilir.Malzeme : Plastik Boyutu : 16x13.5cm İçerir : 1 adet temizlik.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir