.

.

New
Airbrush Kiti, Kompresörlü Akülü Airbrush Tabancası Kiti, Şarj Edilebilir El Airbrush Kiti Boya Seti, Taşınabilir Mini Airbrush Makyaj Makinesi Kiti, Kek Dekorasyonu için, Tırnak Sanatı, Berber, Dövme(Yeşil)

Airbrush Kiti, Kompresörlü Akülü Airbrush Tabancası Kiti, Şarj Edilebilir El Airbrush Kiti Boya Seti, Taşınabilir Mini Airbrush Makyaj

₺ 122.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Appearance design】Handheld Airbrush Kiti konfor ve istikrarı artırmak için metal malzeme ile tasarlanmıştır.Metal kabuk, Airbrush Kitinin kompresörünü çok iyi korur ve düşmeye karşı dayanıklı ve dayanıklıdır. 【Yükseltme püskürtme tabancası】 Bu Airbrush Kitinin nozulu, daha fazla hava basıncı ve hava akışı ile yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.Airbrush Kitinde bir püskürtme ayar düğmesi bulunur ve boya miktarı ihtiyaçlara göre ayarlanabilir. 【Dahili pil】 Şarj edilebilir Airbrush Kiti yüksek bir bataryaya sahiptir capacity.It bir mobil güç kaynağı ve USB kablosu kullanılarak hızlı bir şekilde şarj edilebilir.Airbrush Kiti süper pil ömrüne sahiptir.Pil seviyesini görüntülemek için 4 gösterge ışığı vardır. 【Multı-purpose : 】 Mini Airbrush Kiti yaygın sanat tasarım, fotoğraf modifikasyonu, cep telefonu güzellik, araba tamir, vücut dövme, kek dekorasyon, model yapımı, reklam mürekkep püskürtmeli, seramik mürekkep püskürtmeli, güzellik tırnak sanat, sanat, akülü Airbrush Kiti de aile veya arkadaşlar için harika bir hediye. 【Noise】The taşınabilir Airbrush Kiti ayrılabilir tasarım, küçük boyutu, hafif, ve taşıması kolay.Airbrush Kiti, kullanım sırasında ürünü sessiz tutarken su basıncını kontrol etmek ve çıkışı stabilize etmek için benzersiz bir voltaj dengeleyici akıllı kontrol çipi sistemi kullanır.Ambalaj Listesi1. Mini kompresör x 12. Püskürtme tabancası x 13. 5 ML metal sıvı fincan x 14. USB şarj kablosu x 15. 20 ML kapasiteli sıvı fincan x 16. Manuel x 1kompresör Renkleri Mevcuttur : Pembe, Kırmızı, YEŞİLHAVA FIRÇASINI nasıl kullanacaksınız?Adım 1 : püskürtme tabancasını hava pompasına takın.Adım 2 : Uygun seyreltmeden sonra sıvıyı bardağa dökün.Adım 3 : Püskürtme tabancasını yavaşça elinizde tutun.Adım 4 : Pompanın anahtarını açın ve tetiğe basın, bir hava patlaması belirir.Ardından rengi atomize etmek için tetiği yavaş yavaş geriye doğru çekin.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir