.

.

New
Kompakt Gül Altın Ayna Kadınlar için, Yuvarlak Mini Cep makyaj aynası Çanta için, sevimli Çiçek Taşınabilir Katlanır Seyahat Ayna ile 2X Büyüteç (Serin Kafatası)

Kompakt Gül Altın Ayna Kadınlar için, Yuvarlak Mini Cep makyaj aynası Çanta için, sevimli Çiçek Taşınabilir Katlanır Seyahat Ayna ile

₺ 35.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

✔ Kompakt Gül Altın Ayna : Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı. Size Boyutu : yaklaşık 2.75x2. 75x0. 4 inç.Mükemmel boyut, bir el çantasına, çantaya veya cebe koymak için mükemmeldir. ◆ Çift taraflı katlanır ayna, ayna 1 x gerçek görüşe sahiptir ve diğer taraf 2 x Büyütmedir. design Lüks tasarım : Ayna yüzeyi, aynanızın daha lüks ve şık görünmesini sağlamak için zarif desenlerle kaplanmıştır.Cüzdanınıza ve çantanıza uyacak şekilde seçebileceğiniz farklı tasarımlar mevcuttur. gift Benzersiz hediye : Gül altın makyaj aynası tam olarak her güzel kızın veya kadının ihtiyacı olan şeydir.Ellerinde tutulduklarında, daha zarif ve çekici görünmelerini sağlar.Sen güzel ve zarif bir bayansın!Zarif bayanlar daha popüler.Bu zarif gül altın makyaj aynası tam olarak ne olduğunu need.It giysileriniz, cüzdanlarınız, sırt çantalarınız vb.Ile eşleştirilebilir.Zarif desenler de gösterebilir personality.It çok küçük ve size yük olmayacak.Yavaşça cebinize koyabilir ve istediğiniz zaman yanınızda görünebilirsiniz.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir