.

.

New
Ayakkabı Tutkalı, Sarı Renk Konserve Ayakkabı Tutkalı Süper Yapışkanlı Ayakkabı Tutkalı, Kauçuk Deri Seramik Ahşap Kumaş Plastik Yapıştırmak için Mpact Dayanıklı

Ayakkabı Tutkalı, Sarı Renk Konserve Ayakkabı Tutkalı Süper Yapışkanlı Ayakkabı Tutkalı, Kauçuk Deri Seramik Ahşap Kumaş Plastik Yapıştırmak

₺ 117.60

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Yapıştırıcı film esnek, darbeye dayanıklı, suya dayanıklı, orta dayanıklı, dayanıklı yaşlanma ve 80 °C Uygundur aşağıda makinesi pis su borusu yıkama, vb yapışma gibi kauçuk, deri, kumaş, plastik, seramik, ahşap, çimento, seramik ve metal, özellikle modifiye polipropilen için, bu bağ için kullanılabilir.İç sıcaklık koşulları altında sertleşerek güçlü ilk yapışma ve yüksek son gücü ile.Tutkal, kloropren-fenolik tek bileşenli bir yapıştırıcıdır.Tutkal uygulandıktan sonra uzun bir yapışma süresi vardır. 1. Tutkal, kloropren-fenolik tek bileşenli bir yapıştırıcıdır.2. İç ortam sıcaklığı koşullarında, güçlü ilk yapışma ve yüksek son mukavemet ile kürlenir.3. Tutkal filmi esnek, darbeye dayanıklı, suya dayanıklı, orta dirençli, yaşlanmaya karşı dayanıklıdır ve 80 °C'nin altında kullanılabilir.4. Tutkal uygulandıktan sonra uzun bir yapışma süresi vardır.5. Özellikle çamaşır makinesi tahliye borusunun yapışması gibi modifiye polipropilen için kauçuk, deri, kumaş, plastik, seramik, ahşap, çimento, seramik karo ve metalin yapıştırılması için uygundur.

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Shoe Glue
Color:
Yellow
Capacity:
100ML, canned
Material:
Chloroprene-Phenolic
Package List:
1 x Shoe Glue :
1. This product has a slight smell (please buy carefully if you mind), it is best to use glue in the ventilated place. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
How to use:
1. Remove the rust, oil and dust on both sides of the adherend. The surface is preferably sanded with a sand (rubber clog) and wiped clean. :
2. Apply a thin layer of glue to the bonding surface and expose it to a completely non-sticky hand (about 10 to 20 minutes). Then press it tight. Generally, the material requires glue to be applied 1 or 2 times, and the porous material requires 2 to 3 times, and each exposure time is 10 to 20 minutes. The amount of glue applied is 150~250gm2. :
3. Curing at room temperature at 25 ° C for several hours can a certain intensity, and it is effective for 3 days. :
Yeni Kız

Sen de olabilir