.

.

New
Uzun Doğal Dalgalı Mor Cosplay Lolita Harajuku sentetik peruk Kadınlar için Patlama ile ısıya dayanıklı saç parçası (26 inç, sarışın ve pembe)

Uzun Doğal Dalgalı Mor Cosplay Lolita Harajuku sentetik peruk Kadınlar için Patlama ile ısıya dayanıklı saç parçası (26 inç, sarışın

₺ 97.74

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

* Malzeme : 356°F yüksek sıcaklık dayanımı, Sağlıklı bir saten parlaklığı, doğal görünümü, iyi dokusu ve yumuşak dokunuşuyla. * Sizi utandırmak için yerleşik ağı ortaya çıkarmaz.İhtiyaçlarınıza göre farklı stiller yapabilirsiniz.Cadılar Bayramı, günlük ve diğer temalı partiler için mükemmeldir. * Paket içerir bir peruk + bir kap.Diğer aksesuarları içermez. * Giymek kolay : Birkaç dakika içinde güzel doku yapmak için fırça veya eller kullanabilirsiniz.Ve dahili örgü şapka yüksek dereceli dantelden yapılmıştır, cilde yapışmaz ve kendi saçınıza zarar vermez. * Hizmet mi?Paketleri aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Malzeme sınıfı : Yüksek Sıcaklık Fiber Peruk Uzunluğu : Uzun Özelliği : Cosplay Doku : Dalgalı Yoğunluk : 150%.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir