.

.

New
Homyl 2 Adet 360 Derece Rotasyon Kapı Gizli Menteşeler Fırçalanmış Yüzey Paslanmaz

Homyl 2 Adet 360 Derece Rotasyon Kapı Gizli Menteşeler Fırçalanmış Yüzey Paslanmaz

₺ 211.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

* 360 derece döndürme, yatak odası, oturma odası, konak, yüksek bina döner kapı vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılır. * Şık bir stil oluşturmak için ahşap kapı, dolap kapısı ve diğer alaşımlı kapılar için uygundur. * Not : Menteşe sadece; vidalar dahil değildir. * Kolay yüklemek için. * Paslanmaz çelikten yapılmış, fırçalanmış yüzey, paslanmaz ve uzun ömür için kullanılır.Açıklama : - Paslanmaz çelikten yapılmış, fırçalanmış yüzey, paslanmaz ve uzun ömür için kullanılır. - Kolay yükleme için. Döner kapı yapı - 360 derece dönüş, yatak odasında yaygın kullanımı, salon, köşk, uzun boylu vb. - Şık bir stil oluşturmak için ahşap kapı, dolap kapısı ve diğer alaşımlı kapılar için uygundur. - Not : Menteşe sadece; vidalar dahil değildir.Şartname : - Malzeme : Paslanmaz Çelik-Boyut(Ux G) : 56x16mm/2.20x0.63 İnçpaket İçeriği : 2 adet Menteşe Not : Manuel ölçüm ve ışık efektleri nedeniyle, yukarıdaki boyut ve renk ile gerçek öğe arasında hafif bir fark vardır.Yüzeyi her zaman temiz ve kuru tutun, suyu ve kiri temiz bir bezle silin;Pas Önleyici kaplamayı korumak için yüzeyi kazımak için keskin, sert nesneler kullanmayın;Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Ürün parametreleri

- Material:
Stainless Steel
- Size(LxW):
56x16mm/2.20x0.63inch
Package Includes:
2 Pieces Hinge :
Due to the manual measurement and lighting effects, there is a slight difference between the size and color from the above and the actual item. :
Always keep the surface clean and dry, to wipe of the water and dirt off with clean cloth; :
Don't use sharp, hard objects to scrape the surface to protect the anti rust coating; :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Yeni Kız

Sen de olabilir