.

.

New
Yannianjz Mini Vücut Kamerası Video Kaydedici HD 1080P Giyilebilir Mini Gizli Casus Kalem Kamera Taşınabilir Polis Cep Kamerası Video Kaydediciyi Dönüştürün Küçük Kamera Ev ve Ofis için Küçük Güvenlik Kamerası (Siyah)

Yannianjz Mini Vücut Kamerası Video Kaydedici HD 1080P Giyilebilir Mini Gizli Casus Kalem Kamera Taşınabilir Polis Cep Kamerası Video

₺ 171.00

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

★[Ultra HD 1080 P ] ◆ 1080 P ve 90 derecelik lensi ile mükemmel giyilebilir MİNİ tasarım, ayrıntıları net bir şekilde yakalayabilir ve odada neler olup bittiğine dair daha iyi bir fikir verebilir. ★[Uzun süre ] : Bu vücut kamerası, 1 saat video kaydı sağlayabilen dahili yüksek kaliteli 200m Ah şarj edilebilir lityum iyon pil ile birlikte gelir.Veya kamerayı açık tutmak için USB şarj cihazına takabilirsiniz. ★[Kullanımı kolay] : Kullanımı kolay ve kaydetmek için iki adım, tek tıklamayla çekim. ★[Ultra Mini gövde] : Mini kameranın çekilmesi kolaydır ve yatay ve dikey fotoğraflar kişinin isteğine uygundur,arka klips ve asılı delik cebe/yakaya/portatif olarak kolayca kırpılacak şekilde tasarlanmıştır, ayrıca bir USB micro-SD kart olarak da kullanılabilir okuyucu. ★[Çok fonksiyonlu mikro kamera] : Mini kamera, evde, ofiste, depoda,arka bahçenin veya mağazanın köşesinde veya hatta bir araba kamerası veya hava kamerası olarak hemen hemen her yerde kullanılabilir.kamera 32 GB'a kadar micro SD kartı destekler(SD kart ürüne dahil değildir) : Lütfen marka yüksek hızlı (10 veya üstü) micro SD kartı kullanın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir