.

.

New
Hava Yastığı BB Krem Mantar Kafa Vakıf CC Krem Fondöten Tam Kapsama, Uzun Ömürlü Mat Kapatıcı Yüz Makyaj Nemlendirici BB Krem (Doğal)

Hava Yastığı BB Krem Mantar Kafa Vakıf CC Krem Fondöten Tam Kapsama, Uzun Ömürlü Mat Kapatıcı Yüz Makyaj Nemlendirici BB Krem (Doğal)

₺ 35.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

HAVA yastığı CC KREM : mantar kafa temeli, tek başına kullanılabilir veya diğer ürünler üzerine istiflenebilir,herhangi bir fırsat için içten gelen parlaklık için basit bir adım.UZUN ÖMÜRLÜ KAPATICI : cc krem fondöten, çok fazla makyaj yapmadan kusurları, koyu lekeleri ve kızarıklığı gizler.güzel,doğal ve parlak bir görünüm için cilt tonunu eşit şekilde aydınlatır.ve gün boyu rahat.BİTKİ CİLT bakım malzemeleri : mantar kafa hava yastığı cc krem, doğal cilt bakım malzemelerinin bir tremella özü, centella özü,e vitamini içerir.sivilceleri, lekeleri, ince çizgileri azaltır ve cildi besler, ferahlatır ve yağlı değildir.Kullanımı KOLAY : hava yastığı cc krem koruyucu filmi açmak için kapağı saat yönünde çevirin, sadece dahil olan mantar süngerini veya uygulamak için yumuşacık makyaj süngerini ıslatın (1. temel cilt bakım işi. 2. lütfen makyajı "damga" şeklinde uygulayın ve makyajın daha uysal olması için hızlıca pat. 3. makyajdan sonra, makyaj yapmak için tozu kullanın, ardından makyaj spreyini kullanın ve makyajı hafifçe püskürtün.).ÜRÜN ETKİSİ : vakıf makyaj nemlendirici vardır, yağ kontrolü, uzun ömürlü, doku ince, nefes, derin nemlendirici, gözenekleri gizlemek.doğal nem bazlı, tahriş olmadan mükemmel yayılma kabiliyeti sağlar.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir