.

.

New
Wii/wii u için Uyumlu AOKO Uzaktan Kumanda ve Nunchuck Joystick, Dahili Motion Plus, Silikon Kılıflı ve Bilek Kayışlı Kontrolör (Koyu Mavi)

Wii/wii u için Uyumlu AOKO Uzaktan Kumanda ve Nunchuck Joystick, Dahili Motion Plus, Silikon Kılıflı ve Bilek Kayışlı Kontrolör (Koyu

₺ 65.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Üçüncü taraf oyun denetleyicisi ve nunchuck seti, wii, wii u ile uyumlu, mükemmel hassasiyet ve doğrulukta console.It mükemmel hassasiyet ve doğruluğa sahip bir oyun denetleyicisidir. [Yüksek uyumluluk] : Uzaktan kumanda ve nunchuck,wii ve wii u'da iyi kullanılabilir, hem wii remote hem de wii nunchuck, orijinal wii nunchuck ve wii remote'a ayrı ayrı uygulanabilir. [Dahili Hareket Artı] : Uzaktan kumanda ve nunchuck Joystick, çeşitli işlevlere, Dahili hoparlöre ve belleğe, titreşim geri bildirimine, 3 D joystick analog dört yönlü tuşlara vb. Sahiptir.Bu kontrolör Dahili Motion Plus, Bu size iyi bir oyun deneyimi getirecek!.Silikon kılıf Bununla birlikte, silikon cilt uzaktan kumandayı günlük toza, çizilmelere ve olası düşmelere karşı korur ve size daha fazla güvenlik sağlar.El kayışı ile taşımak için uygun. 1 Yıl GARANTİ : En yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünler için 12 ay Garanti ve 30 gün ücretsiz değişim sunuyoruz ve size %100 hizmet veriyoruz.Özellikleri : Yeni yüksek kalite ile.Bu sürüm, tüm ABD oyunları, yazılım, donanım ve her şeyle %100 uyumludur else.It kesinlikle mükemmel çalışması garanti edilir.Para iade garantimiz kapsamındadır.Yüksek kaliteli silikon kılıf ve dayanıklı bilek kayışı ile donatılmıştır.Çalışma Gerilimi : 2.3-3.0 V Uyku akımı : 400u A+ -100u A Kablosuz Bağlantı Mesafesi : Yaklaşık 8 meters Cable Kablolu Nunchunk uzunluğu : 100cm Size Uzaktan Kumanda : 15*4*3cm Powered tarafından 2 AAbattery.(Dahil DEĞİLDİR) .Boyut : 14*3*6.3 cm Ağırlık : 150g Package dahil : 2 x Wii uzaktan kumanda 2 x Nunchuck denetleyicisi. 2 x Bilek Kayışı. 2 x Silikon Kılıf.NOT : BU ÜÇÜNCÜ TARAF BİR ÜRÜNDÜR.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir