.

.

New
ALGWXQ 6mm İzolasyon Koruma Ağı Beyaz Naylon Güvenlik Ağı El Yapımı Çocukların ve Evcil Hayvanların Düşmesini Önler Izgara 5 / 10cm, Özelleştirilebilir Renk: 10cm örgü, Boyut : 1x2m(3x7ft)

ALGWXQ 6mm İzolasyon Koruma Ağı Beyaz Naylon Güvenlik Ağı El Yapımı Çocukların ve Evcil Hayvanların Düşmesini Önler Izgara 5 / 10cm,

₺ 43.02

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

★ Güvenli ve yüksek kaliteli malzemeler : Çocuk güvenlik ağı, dayanıklı, yıkanabilir ve hava koşullarına dayanıklı yüksek kaliteli naylon malzemeden yapılmıştır.Küçük çaplı ve petek tasarımı mükemmel görünürlük sağlar. ★ Boyut : tel çapı 6mm, örgü aralığı 5 / 10cm.Renk : beyaz halat net.Kesim, özel, yüklemek kolay ve ayırmak, saklamak için kolay olabilir. ★ Özellikler : yumuşak malzeme, düzgün örgü, el dokuması, ince işçilik; yüksek sıcaklık dayanımı, güneş koruması, su geçirmez, düzgün kuvvet, kaymaz aşınmaya dayanıklı, güçlü darbe dayanımı. ★ Güvenlik : Çocukları, oyuncakları, ayakkabıları vb. Etkili bir şekilde önleyin.balkondan veya merdivenlerden düşmekten, iyi güvenlik sağlar. ★ Kullanım senaryoları : merdivenler, balkonlar, peyzaj korkulukları, dış duvarlar için kullanılır, etc.to bebeklerin boşluklara, balkonlara, merdiven korkuluklarına, merdiven korkuluklarına, kedi geçirmez, düşmeyi önleyici ve diğer gelişmiş korumalara yaklaşmasını etkili bir şekilde önleyin. Nylon Protective net özellikleri : diğer boyutları için özelleştirilmiş (bize ulaşın)açık, kapalı, anywhere Widely kullanılan kullanılır : merdivenler, pencereler, bahçeler, tırmanma, salıncaklar, hamaklar 1 koruyucu net : Özellikleri yorumlar için : Net güvenlik aralığı : 5cm/10cm Suitable olabilir yorumlar, ürün detayları : Ürün Adı : Koruyucu net Safety net malzeme : . Halat ağının kurulumu kolaydır, demir veya ahşap korkulukları, pencere koridorlarını birbirine bağlar ve iç ve dış balkonlar için uygundur2. Bu uzun ömürlü güvenlik ağı, korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlar.Güvenle çocuk, evcil hayvan ya da toys3 korumak. Dekorasyon, toksik olmayan, radyoaktif olmayan temiz çevre koruma malzemelerini benimser ve bebeğin sağlığı üzerinde hiçbir etkisi olmaz4. Ağın ömrünü etkilemeden ipi istediğiniz şekle ve boyuta kesebilirsiniz5. Çocukların merdiven, balkon, pencere vb.Gibi tehlikeli yüksekliklerden düşmesini önlemek için çocuklar için halat ağları takın.Çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı güvenle koruyun6. Güvenlik hatırlatıcısı : Çocukların güvenliğini korumak için çeşitli dış veya insan faktörlerinin neden olduğu gizli tehlikeler için güvenlik ağını düzenli olarak kontrol edin◆ Paket şunları içerir : Güvenlik ağı * 1 ◆ Hatırlatma : Ürünlerin marjinalleştirilmesi gerektiğinden, tüm ürün boyutları için artı veya eksi %6 fark olacaktır.Ekran ve farklı aydınlatma nedeniyle, resim gerçek rengi yansıtmayabilir.anlayışınız için teşekkür ederiz : Satış sonrası servis : Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, memnun kalana kadar mümkün olan en kısa sürede size (iade/değişim/tazminat) satış sonrası servis sağlayacağız.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir