.

.

New
DALİZHAİ777 Dergi Tutucu Dosya Kutusu Masaüstü Dosya Raf Veri Depolama Sütun Dosya Sütun Klasör Ofis Ev Dekorasyon için Uygun Çok Katmanlı Dosya Raf Dergisi Dosya Tutucu (Renk: B)

DALİZHAİ777 Dergi Tutucu Dosya Kutusu Masaüstü Dosya Raf Veri Depolama Sütun Dosya Sütun Klasör Ofis Ev Dekorasyon için Uygun Çok Katmanlı

₺ 102.00

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1. Kaliteli malzemeler, yaşam kalitesini artırın, titiz işçilik, yuvarlatılmış kenarlar ve tam doku ile ps malzemeleri kullanın. 2. Sap tasarımı, mobil depolama alanınızı açın, istediğiniz zaman kolayca alın ve taşıyın. 3. Basit görünüm ve modern klasik renkler, bu duvara monte dosya depolama rafını herhangi bir oda veya ofis için çok uygun hale getirir.Şık görünüm ve pratik işlevler, doğum günü hediyeleri veya Noel hediyeleri olan öğrenciler veya ofis çalışanları için uygundur. 4. Zarif ve kaliteli tasarım, duvarları süsleyebilir ve ofisinizi veya evinizi düzenli tutabilirsiniz. 5. Uygulanabilir yerler : ofisler, oturma odaları, yatak odaları, evler, okullar, işletmeler, alışveriş merkezleri, işletmeler vb.Dergileri, gazeteleri, dosyaları, belgeleri ve çok daha fazlasını tutmak için idealdir.Ürün adı : dosya rafıürün rengi : siyah, griürün malzemesi : plastikürün kullanımı : klasörleri, kitapları, mektupları, masaüstü depolamayı vb.Yönetin.Kullanım senaryoları : masalar, ofis malzemeleri vb.Çabuk : 1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Ürün fotoğrafında gösterilen dosya rafı dışında başka hiçbir öğe dahil değildir.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen hafif bir hataya izin verin, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.♦ Genellikle, lojistik genellikle 1-3 gün içinde gönderilir ve tahmini varış süresi 9-15 gün içinde.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir