.

.

New
Rcsınway Çok Fonksiyonlu pense Kesme Pense 4.5 inç mini üst kesim pense çene kelepçe tırnak çekme kaplanın ağız iğne burun pense Pense (Boyut: gösterildiği Gibi)

Rcsınway Çok Fonksiyonlu pense Kesme Pense 4.5 inç mini üst kesim pense çene kelepçe tırnak çekme kaplanın ağız iğne burun pense Pense

₺ 263.40

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

1. Profesyonel ve çok yönlü bir pense aleti mi arıyorsunuz, en iyi seçim biziz.Bu alet, yüksek kaldıraçlı bir tasarıma, diğer pense tasarımlarına göre %46 daha yüksek kesme ve kavrama gücüne sahiptir.İşlenmiş çeneler, eşyaları güvenli bir şekilde kavramaya yardımcı olur ve sıcak perçinleme, yumuşak hareket sağlar ve nihai kontrol için sarsıntı yapmaz. 2. Dayanıklı nikel-krom çelikten yapılmış indüksiyon sertleştirme aleti, uzun servis ömrü, işlenmiş çeneler en büyük tutuşa sahiptir. 3. Ergonomik aerodinamik elastik gövde sap tasarımı, kaymaz plastik kaplama, eşsiz konfor, kavrama, daha fazla emek tasarrufu ve güvenli, kullanırken işinize daha fazla odaklanmanızı sağlar. 4. Bahçe süsleme veya profesyonel bakım vb.Için kullanılabilir. çok fonksiyonlu ve çok sahneli kullanımı karşılayabilir, bu yüzden sadece sahip olmanız gerekir.Tel kesiciler, pense, metal.Özellikleri : Genelmalzeme : çelik 45 # Sap Malzemesi : Pvcağırlık : 0.07 (g).

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir