.

.

New
GADHNN El Pense, Tel Stripper Decrustation Pense Çok Araçları Onarım Aracı Pense Kablo Tel Sıyırma Pense Sıkma Aracı Pense Kombinasyonu (Renk: C)

GADHNN El Pense, Tel Stripper Decrustation Pense Çok Araçları Onarım Aracı Pense Kablo Tel Sıyırma Pense Sıkma Aracı Pense Kombinasyonu

₺ 70.14

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Yüksek kaliteli malzeme-Yüksek kaliteli 65 manganez çelik ve PVC'den yapılmış, yüksek sertlik, tokluk, dayanıklı. Keskin kesme kenarı-Yüksek frekanslı söndürme, siyah kaplama yüzey işleme, profesyonel pense, yüksek sertlik, doğru sıyırma ve dayanıklı bıçak. Pense kilidi - Pense kilidi tasarımı ile kolay saklama ve kolay kullanım sağlar. Rahat tutamak-Tutamak, insan vücudunun mekanik tasarımına uygundur ve rahat kavrama hissi sağlar. Kullanım kapsamı-Kablo, çelik tel, su pompası, fiber optik ve daha fazlasını kesmek için uygundur.Ürün adı : el pensel Eriürün malzemesi : alaşıMürünler şunları içerir : 1*el pensel Eriürün kullanımı : Boru hattı, garaj, atölye, bakım, mühendislik, ev ve genel uygulamalar için uygundur.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir